صفیر گیلان؛با هدف اشاعه فرهنگ بیمه ای در جامعه ، دانش آموزان گیلانی از ۵ شعبه تامین اجتماعی استان بازدید نمودند . به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، در اولین روز از اجرای طرح بازدیدهای دانش آموزی ، بیش از یکصد دانش آموز استان در پنج شهر املش ، صومعه […]

صفیر گیلان؛با هدف اشاعه فرهنگ بیمه ای در جامعه ، دانش آموزان گیلانی از ۵ شعبه تامین اجتماعی استان بازدید نمودند .

بازدیدهای دانش آموزی تبلور گام بلند سازمان در فرهنگ سازی بیمه ای

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، در اولین روز از اجرای طرح بازدیدهای دانش آموزی ، بیش از یکصد دانش آموز استان در پنج شهر املش ، صومعه سرا ، ماسال ، شفت و چابکسر با حضور در شعب تامین اجتماعی از نزدیک با فضای کاری در این واحدها آشنا شدند .

دراین طرح که با هدف شناخت بیشتر فرزندان میهن اسلامی با مفاهیم و مصادیق بیمه های اجتماعی و تعهدات و مقررات تامین اجتماعی با همکاری سازمان دانش آموزی استان برگزار میگردد نقش و اهمیت تامین اجتماعی در جامعه بمنظور برقراری عدالت و استقرار آرامش خاطر و امنیت روانی برای نیروهای مولد توسط همکاران تشریح و انواع تعهدات و خدمات تبیین گردید .

امیررضازندی فر رئیس اداره روابط عمومی تامین اجتماعی گیلان با اشاره به مطلب فوق ، افزود : این طرح برای دومین سال متوالی و بمنظور ترویج و گسترش بیمه های اجتماعی و فرهنگ سازی در بین دانش آموزان توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان کلید خورده و بمنزله تبلوری از گامهای بلند تامین اجتماعی در توسعه و رونق آشنا نمودن شهروندان با حقوق و مقررات بیمه ای میباشد .

رئیس روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه در سال گذشته بیش از١٠٠٠ دانش آموز گیلانی در قالب حدود ۴٠ بازدید ازاین طرح برخوردار گردیدند اظهار داشت : برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله (( خاطره ای از یک روز به یاد ماندنی در تامین اجتماعی )) و مسابقه نقاشی (( نگاه من به تامین اجتماعی )) از جمله برنامه های پیش بینی شده در کنار اطلاع رسانی های آموزشی از طریق بسته های آموزشی فرهنگی به دانش آموزان میباشد .

ایشان خاطرنشان کرد؛ براساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان هفته جاری قریب به ٢٠ بازدید در شهرهای مختلف استان برگزار شده و در شهر رشت با حضور مدیران کل تامین اجتماعی و آموزش و پرورش و ریاست سازمان دانش آموزی استان انجام خواهد شد .