امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 16 October , 2021
امروز : شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰ - 10 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 49644
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, رشت, گیلان تاریخ انتشار : ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰ | 24 بازدید | ارسال توسط :
با همراهی دکتر ارسلان سالاری،

بازدید سرزده نماینده ولی فقیه در گیلان از طرح‌های توسعه حوزه سلامت استان

صفیر گیلان؛آیت الله فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان از پنج طرح عمرانی حوزه سلامت استان گیلان در شهر رشت بازدید و در جریان روند کمی و کیفی و مراحل بهره‌برداری آنها قرار گرفت.

بازدید سرزده نماینده ولی فقیه در گیلان از طرح‌های توسعه حوزه سلامت استان

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان؛ عصر امروز، آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان از طرح‌های توسعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شهرستان رشت بازدید کرد.

امام جمعه رشت به همراه دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ابتدا در بیمارستان دائمی ۶۰ تخت خوابی بیماران تنفسی شهید سرلشکر نامجو واقع در محوطه مرکز آموزشی و درمانی پورسینا حضور یافت و از همیاری نیروی زمین ارتش در این زمینه تقدیر کرد.
آیت الله فلاحتی همچنین از بخش جدیدالاحداث ICU جنرال مرکز آموزشی و درمانی پورسینا رشت نیز بازدید کرد.
نماینده ولی فقیه در استان گیلان از محل احداث بیمارستان جایگزین ۳۵۰ تختخوابی پورسینا نیز بازدید کرد و احداث آن را از نیازهای مبرم استان برشمرد.
امام جمعه رشت با حضور در محل احداث بخش آنژیوگرافی ریفرال و بازسازی اتاق عمل مرکز آموزشی درمانی پورسینا در جریان روند کمی و کیفی احداث آن قرار گرفت.
آیت الله فلاحتی از بخش جدید الاحداث اورژانس، بستری مردان و زنان، سونوگرافی، رادیولوژی و CCU مرکز آموزشی درمانی تخصصی قلب دکتر حشمت رشت نیز بازدید کردو روند ارایه خدمات را در این مرکز درمانی مورد ارزیابی قرار داد.
نماینده ولی فقیه در گیلان از طرح توسعه ( فاز دوم ) مرکز آموزشی درمانی ۱۷ شهریور رشت نیز بازدید و از بخش های اتاق عمل، جراحی، NICU، درمانگاه، پاویون پزشکان و بخش های آموزشی آن نیز بازدید کرد.
امام جمعه رشت در ادامه بازدید در مرکز آموزشی درمانی رازی( سانتر کرونای استان )حضور یافته و از آزمایشگاه جدید الاحداث مرکزی دانشگاه و سپس از بخش‌های CT اسکن جدید و همچنین دستگاه های اکسیژن ساز این مرکز را مورد بازدید قرار داد.
نماینده ولی فقیه در استان از خوابگاه جدید دانشجویی سردار شهید سلیمانی ویژه دختران دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید کرد و فضای فیزیکی و امکانات این خوابگاه را مطلوب ارزیابی کرد.
آیت‌الله فلاحتی در پایان بازدید از طرح‌های توسعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان وارد سایت دانشگاهی لاکان رشت شد و در جریان روند احداث طرح های عمرانی در حوزه سلامت گیلان قرار گرفت. وی سپس در مرکز مراقبتی پدافند غیرعامل (اورژانس پشتیبان) دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سایت لاکان نیز حاضر شد و از نزدیک ظرفیت بستری ۱۲۰ تختخوابی این مرکز را مورد ارزیابی قرار داد و وجود چنین مکانی را برای حوزه بهداشت ودرمان بسیار با اهمیت برشمرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد