رییس سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: تعداد ۱۲۰ فعال رسانه ای گیلان از دستاوردهای هوافضای سپاه دیدن کردند.

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان؛مهدی پارسا در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به بازدید روز یکشنبه خبرنگاران و اصحاب رسانه از تجهیزات و دستاوردهای هوافضای سپاه اظهار کرد: ایران اسلامی پس از انقلاب به پیشرفت‌های شگرفی در حوزه‌های مختلف رسیده است.

وی با تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف افزود: جهاد تبیین و امید آفرینی با پرداختن و واکاوی دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف تحقق می‌یابد.

رئیس بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه ۱۲۰ فعال رسانه این استان از دستاوردهای هوافضای سپاه دیدن کردند، گفت: جمعی از مدیران رسانه‌ها، خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای گیلان با محوریت بسیج رسانه استان در سفر یک روزه از تجهیزات و دستاوردهای هوافضای سپاه بازدید کردند.

پارسا با اشاره به حرکت روایان پیشرفت در راستای تبیین گری بیان کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران بهترین و شیواترین راویان پیشرفت انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به جنگ همه جانبه رسانه‌ای دشمن به تشریح اهمیت و جایگاه روایتگری و جهاد تبیین پرداخت و افزود: روایت گری دستاوردهای نظامی و تسلیحاتی هوافضای سپاه و دیگر توانمندی‌های انقلاب در عرصه‌های مختلف توسط اصحاب رسانه بسیار اهمیت و ضرورت دارد.

  • نویسنده : تنظیم؛زلیخا صفری