به گزارش صفیر گیلان؛حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان و سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان به همراه تعدادی از مسئولان اجرایی استان از برخی مراکز توزیع مرغ در بازار رشت بازدید نمودند.

بازدید سرزده رییس کل دادگستری و دادستان مرکز استان گیلان از برخی مراکز توزیع و عرضه مرغ شهرستان رشت

سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان هدف از این بازدید را کنترل و نظارت بر مراکز توزیع مرغ شهرستان رشت عنوان نمود و تصریح کرد: جلسات متعددی در دادگستری گیلان در راستای تنظیم و کنترل قیمت مرغ تشکیل شده است و دادستانی مرکز استان نیز از این پس نظارت های مستمری را اعمال خواهد کرد.

وی در ادامه به تولیدکنندگان و صاحبان کشتارگاه های مرغ هشدار داد تا در چارچوب قانون عمل نموده، در غیر این صورت به عنوان اخلال کنندگان در نظام توزیع مواد غذایی با آنان برخورد جدی و قاطع خواهد شد.

دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به اینکه در بازدید میدانی امروز اکثر کسبه و همشهریان از نحوه توزیع مرغ اظهار رضایت داشتند افزود: از این پس بازرسان دادسرا به صورت پنهانی از مراکز توزیع مرغ بازرسی به عمل آورده و چنانچه عملی مغایر با قانون مشاهده کنند نه به عنوان یک تخلف بلکه به عنوان یک جرم، مطابق قانون و بدون اغماض با آنان برخورد خواهد شد.