امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 26 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ - 20 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 14449
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵ | 2045 بازدید | ارسال توسط :

با اتمام عملیات توسعه گاز، پروژه های کیفی در اولویت شرکت گاز قرار گرفته است/طلب ۱۵۰ میلیارد تومانی شرکت گاز گیلان از مشترکین

،؛حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در نشست خبری با جمع کثیری از خبرنگاران و نمایندگان روزنامه ها و جراید کثیرالانتشار، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری به سؤالات ایشان درخصوص مسائل مرتبط با گاز پاسخ داد. به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – مهندس اکبر در این نشست خبری با تشریح اقدامات گسترده شرکت گاز […]

با اتمام عملیات توسعه گاز، پروژه های کیفی در اولویت شرکت گاز قرار گرفته است/طلب ۱۵۰ میلیارد تومانی شرکت گاز  گیلان از مشترکین

،؛حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در نشست خبری با جمع کثیری از خبرنگاران و نمایندگان روزنامه ها و جراید کثیرالانتشار، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری به سؤالات ایشان درخصوص مسائل مرتبط با گاز پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – مهندس اکبر در این نشست خبری با تشریح اقدامات گسترده شرکت گاز گیلان در سی سال گذشته اظهار داشت: هم اکنون همه شهرهای استان (بجز شهر ماسوله بجهت دارا بودن بافت تاریخی) و ۹۳.۵ درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز بهره مند می باشند که در مقایسه با متوسط کشوری (۹۶.۹ درصد بهره مندی شهری و ۷۲.۲ درصد بهره مندی روستایی) آمار خوبی می باشد.

وی ادامه داد: این شرکت دارای ۲۰ هزار کیلومتر شبکه و بیش از ۵۶۰ هزار انشعاب گاز می باشد که از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۷۶ درصد این خطوط نشت یابی شده است.

مدیرعامل گاز گیلان گفت: اولویت شرکت گاز در سالهای گذشته گسترش شبکه های گاز و گازرسانی به اقصی نقاط استان بود ولی هم اکنون با نزدیک شدن به پایان عملیات توسعه گاز، پروژه های کیفی در اولویت قرار گرفته است.

مهندس اکبر با بیان این مطلب اظهار داشت: پروژه های قرائت و چاپ همزمان صورتحساب، GIS، سفیران انرژی، بهینه سازی مصرف سوخت گرمکن های ایستگاه های تقلیل فشار گاز و مرکز پیام و امداد متمرکز از جمله اقدامات شرکت گاز در جهت کیفی سازی خدمات می باشد.

وی در همین راستا گفت: گاز گیلان تنها شرکتی است که دارای سیستم متمرکز امداد گاز در کشور می باشد و مشترکین محترم گاز در صورت بروز هر گونه مشکل و تماس با شماره تلفن ۱۹۴، به سامانه یکپارچه مرکز پیام شرکت گاز در مرکز استان متصل می شوند و کارشناسان مرکز پیام با بررسی وضعیت و با توجه به تجهیز اکیپ های امدادی به GPS، نزدیک ترین گروه امدادی جهت برطرف نمودن مشکل اعزام می شود.

مدیرعامل گاز گیلان بیان نمود: هدف شرکت گاز گیلان در سال جاری تزریق ۶.۹ میلیارد مترمکعب گاز به بخش های مختلف مشترکین در استان می باشد که با توجه به افزایش نسبی دمای هوا در مقایسه با سال گذشته امیدواریم تا پایان سال از مرز فروش ۶ میلیارد مترمکعب گاز گذشته و رکورد جدیدی را به ثبت برسانیم.

مهندس اکبر نقش اصحاب رسانه را درجهت استحکام پیوند میان مردم و سازمان ضروری عنوان نمود و اظهار داشت: خبرنگاران در کنار رسانه ملی سهم مهمی در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه وایمن انرژی ایفا می کنند و امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر این عزیزان فرهنگ صرفه جویی و رعایت دمای آسایش (۱۸ الی ۲۱ درجه) در میان مشترکین گرامی نهادینه گردد.

وی ادامه داد: خوشبختانه در سال جاری با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی صورت گرفته توسط رسانه ملی، خبرنگاران، آموزش و پرورش و … شاهد هیچگونه حادثه مرگ خاموش در استان نبودیم و امیدواریم این اتفاق مبارک ادامه داشته باشد.

مدیرعامل گاز گیلان در پایان درخصوص مطالبات شرکت گاز استان گیلان از مشترکین گفت: بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان در حوزه های خانگی، حمل و نقل و صنعتی از مشترکین طلب داریم که با تعامل در حال وصول آنها و کم کردن این میزان هستیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد