امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 811
  پرینتخانه » اخبار, خبرهای ویژه تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷ | 2340 بازدید | ارسال توسط :

با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به زودی شهر شفت در المان شهری کره زمین دیده می شود

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان ؛محمد رضا محسنی فرماندار شفت با اشاره به اینکه شهرستان شفت فاقد المان (نماد)شهری است گفت:المان یا نماد شهری برای پیدا نمودن منطقه به ویژه برای توریست و کسانیکه کمتر به مناطق مورد نظر رفت و امد می کنند اهمیت داردزیرا این نماد خاص است . به گزارش اختصاصی خبرنگار […]

با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به زودی شهر شفت در المان شهری کره زمین دیده می شود

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان ؛محمد رضا محسنی فرماندار شفت با اشاره به اینکه شهرستان شفت فاقد المان (نماد)شهری است گفت:المان یا نماد شهری برای پیدا نمودن منطقه به ویژه برای توریست و کسانیکه کمتر به مناطق مورد نظر رفت و امد می کنند اهمیت داردزیرا این نماد خاص است .
به گزارش اختصاصی خبرنگار صفیر گیلان از شفت،محسنی نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان شفت با اشاره به اینکه دغدغه ها و کمبودهای مردم شهر شفت دغدغه من است،گفت:با تخصیص اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به زودی در زیبا سازی و عمران شهر شفت شاهد تحولات بزرگ خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه شهرستان شفت با دارا بودن دو بقعه مهم و شاخص امامزاده ابراهیم و امامزاده اسحاق در گیلان بعد از استانه اشرفیه رتبه دوم استان را دارد گفت: علارغم حضور مسافران و گردشگران کمبودها در این شهرستان به وفوردیده می شود.
محسنی با بیان اینکه در بخش عمرانی به این شهرستان کمتر توجه شده تا جایی که مکان و میدانهای ورودی و خروجی شهرمشخص نیست گفت: جا دارد ویژه به شهرستان شفت نگاه شود زیرا میدانها و خیابانها و معابر سطح شهرستان در شان و جایگاه مردم شریف شفت نیست .
وی افزود: به زودی میدان اصلی شهر شفت المان کره زمین را با طراحی جدید همراه با آبونمان و مفاهیم انقلابی در خود جای خواهد داد گفت :با نصب المان کره زمین نماد شهری شفت مشخص ما شاهد جهانی شدن این شهرستان خواهیم بود زیرا این نماد شهری به ویژه برای گردشگر و توریست که کمتر به مناطق مورد نظر رفت و امد می کنند اهمیت دارد و این نماد خاص به پیدا شدن منطقه و جهانب شدن کمک می کند.
محسنی این المان و آبو نمان را خاص خواند و گفت: با اجرایی شدن این طرح توسط شهرداری ما شاهد میدانی زیبا در شهرستان شفت خواهیم بود و جدول گذاری میدان نیز به سبک جدید اجراء می شود.
فرماندار شفت از اسفالت کوچه ها و معابر شهر خبر دادو تاکید کرد؛با توجه به اعتباراتی که برای شهرداری شهرستان دیدیم به زودی تحولات را در زیبا سازی و احداث میدان جدید انقلاب مردم و مسافران خواهند دید.
محسنی از تعویض چراغ های برق سطح شهر خبر داد و گفت: رنگ امیزی جداول و خط کشی خیابانها و گذاشتن تابلوهای کوچه و خیابان با نام شهدا از دیگر برنامه هایی است که فضای شهری شفت را تغییر می دهد.
ایشان از اختصاص مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای گنبد امامزاده اسحاق خبر داد و گفت: ما تمام تلاش خود را برای اتمام پروژههای عمرانی نیمه کاره دو بقعه مهم شهرستان خواهیم داشت.
وی تصریح کرد؛به زودی تمامی تیر برقهای سطح شهرستان شفت جابجا و تیر برقهایی جدید با روشنایی نصب خواهد شد.

محمد رضا محسنی از شاخصه های برنامه عمرانی شهرستان را در تاسیسات فاضلاب دید و گفت: طرح شبکه جمع اوری فاضلاب مدرن بهداشتی که در ۱۱ شهر از مجموع ۱۶ شهرستان استان گیلان از سال ۷۴ وارد فاز مطالعه و اجرا شده و شهر شفت نیز جزو ۵ شهر غیر برخوردار از این طرح بوده است: که مطالعات این طرح تاسیساتی انجام و به پیمانکار ابلاغ و ظرف شش ماه اجرایی می شود.
وی تصریح کرد؛ در سال جاری با مساعدت استاندار و نماینده محترم از محل اعتبارات شهرستان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان جهت مطالعات مرحله اول احداث تصفیه خانه فاضلاب و شبکه جمع اوری فاضلاب دو شهر شفت و احمد سر گوراب اختصاص یافته است که بلافاصله ما پس از مطالعات نسبت به تخصیص سالیانه مبالغ از اعتبارات ملی اقدامات را آغاز می کنیم.
فرماندار شفت اظهار داشت: ما در صدد هستیم که اجرای شبکه فاضلاب را در هر دو شهر بصورت فاز به فاز انجام دهیم به گونه ای که با تقسیم بندی شهر به چند منطقه ، ابتدا در هر منطقه جمع آوری فاضلاب اجرا گردیده و همزمان نصب پکیج تصفیه خانه فاضلاب بتوانیم نسبت به جمع آوری فاضلاب همان منطقه اقدام کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۱

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد