امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 9117
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : 15 شهریور 1396 - 16:23 | 28457 بازدید | ارسال توسط :

با بدرقه فرماندار کوهنورد شفتی عازم اورست شد

  به گزارش صفیر گیلان؛یاسر ستوده کوهنورد شفتی که تصمیم دارد با سفر به نپال پرچم کشورمان و استان گیلان و شهرستان شفت را بر فراز قله اورست به اهتزاز درآورد مورد بدرقه فرماندار این شهرستان قرار گرفت.   محمدرضا محسنی فرماندار شفت در دیدار با این ورزشکار جوان شفتی با اشاره به اینکه ورزش ، […]

با بدرقه فرماندار کوهنورد شفتی عازم اورست شد

 

به گزارش صفیر گیلان؛یاسر ستوده کوهنورد شفتی که تصمیم دارد با سفر به نپال پرچم کشورمان و استان گیلان و شهرستان شفت را بر فراز قله اورست به اهتزاز درآورد مورد بدرقه فرماندار این شهرستان قرار گرفت.

  محمدرضا محسنی فرماندار شفت در دیدار با این ورزشکار جوان شفتی با اشاره به اینکه ورزش ، آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی را کاهش می دهد افزود : ورزش در ایجاد روحیه نشاط  و شادابی آحاد جامعه اثر گذار  بوده و در کاهش آسیب های اجتماعی موثر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه شکوفایی استعدادها نیازمند فراهم کردن زیر ساخت ها است تصریح کرد : ورزشکاران شفتی با تلاش مضاعف توانسته اند در برخی از رشته ها به موفقیت های خوبی دست یابند.

نماینده عالی دولت در شفت با بیان اینکه هیات های ورزشی باید با برنامه ریزی مدون میزان مشارکت های مردمی را افزایش دهند افزود : ورزش های همگانی روحیه نشاط و شادابی را در خانواده افزایش و زمینه های قهرمان پروری را فراهم می کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد