امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 1383
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : 21 دی 1395 - 19:51 | 2378 بازدید | ارسال توسط :

با توجه به طرح تفکیک اراضی ملی از مستثنیات ماموران شما بدون حضور سر زمینها؟؟/باغات چای و توتستانهای شولم را ملی اعلام کردند!!!!

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان؛متن سئوال یکی از ساکنین محترم روستای شولم و پاسخ رئیس منابع طبیعی شهرستان فومن در خصوص تشخیص اراضی ملی و مستثنیات اشخاص در این منطقه : سئوال : جناب اقای مهندس حقی مدیر منابع طبیعی شهرستان فومن .سلام علیکم.باتوجه به طرح تفکیک اراضی ملی از مستثنیات در روستای شولم بدون […]

با توجه به طرح تفکیک اراضی ملی از مستثنیات ماموران شما بدون حضور سر زمینها؟؟/باغات چای و توتستانهای شولم را ملی اعلام کردند!!!!

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان؛متن سئوال یکی از ساکنین محترم روستای شولم و پاسخ رئیس منابع طبیعی شهرستان فومن در خصوص تشخیص اراضی ملی و مستثنیات اشخاص در این منطقه :

سئوال :
جناب اقای مهندس حقی مدیر منابع طبیعی شهرستان فومن .سلام علیکم.باتوجه به طرح تفکیک اراضی ملی از مستثنیات در روستای شولم بدون اینکه مامورین شما سر زمینهای عده ای از مردم ورود کرده باشند تمام باغات چای وتوتستانها را ملی اعلام نموده اند لطفا دراین مورد جواب دهید که چرا کا رشناسان اداره شما در این مو رد کوتای نموده اند.باتشکر.

%d8%b1%d8%a6%db%8c%d8%b3-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%a8%d8%b9-%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%db%8c3-300x225

 پاسخ :
با عرض سلام
به اطلاع عزیزان میرساند : بر اساس قانون ملی شدن جنگلها و مراتع کشور، مبنای تشخیص منابع طبیعی از مستثنیات اشخاص تاریخ تصویب این قانون یعنی سال ۱۳۴۱/۱۰/۲۷ میباشد.
از آنجا که تاریخ احداث باغات چای و توت بر اساس بازدید و بررسیهای انجام یافته پس از تاریخ مذکور بوده است، این اراضی مشمول تشخیص در مستثنیات اشخاص نخواهد بود.
در صورتیکه مدارکی دال بر احداث باغات مزبور قبل از تاریخ تصویب قانون فوق در دست دارید لطفا به ضمیمه درخواست اعتراضیه به منابع طبیعی شهرستان فومن تسلیم فرمایید.سپاس

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد