امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 11 May , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 30 رمضان 1442
شناسه خبر : 43617
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اسلایدر, گیلان تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹ | 79 بازدید | ارسال توسط :
بازنشستگان فریب سودجویان را نخورند

با توقف صدور دفترچه های درمانی تامین اجتماعی ، هیچ کارت جدیدی جایگزین آن نمی شود

صدور دفاتر درمانی سازمان تامین اجتماعی در شعب و کارگزاری های این سازمان از اول اسفند متوقف شده است و هیچ دفترچه و یا کارت جدیدی جایگزین دفاتر درمانی فعلی نمی شود.

با توقف صدور دفترچه های درمانی تامین اجتماعی ، هیچ کارت جدیدی جایگزین آن نمی شود
به گزارش صفیر گیلان ، بیمه شدگان و بازنشستگانی که برگه های دفاتر آنها به اتمام می رسد بدون نگرانی میتوانند با همراه داشتن یکی از مدارک معتبر ( کارت ملی، شناسنامه، برگه اول دفترچه بیمه) به پزشک و مراکز درمانی مراجعه کنند و خدمات لازم را دریافت نمایند .

همچنین با توجه به اینکه دفاتر درمانی سازمان تامین اجتماعی بتدریج حذف می شود و دفاتر درمانی فعلی نزد بیمه شدگان تا آخرین برگ آن اعتبار دارد و قابل استفاده است پس از اتمام دفاتر درمانی نیازی به مراجعه بیمه شدگان به شعب و کارگزاری ها نبوده و از اول اسفند دفترچه جدیدی صادر نمی شود.

در همین راستا با صدور اطلاعیه ای از سوی روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان ، از بیمه شدگان و بازنشستگان گرامی خواسته شد تا فریب سودجویان را نخورده و به تماسهای تلفنی و یا مراجعات احتمالی افرادی که مدعی صدور کارت درمان میباشند اعتماد نکنند .

در این اطلاعیه آمده است :
متاسفانه برخی شرکت های سودجو و افراد شیاد با بیمه شدگان و بازنشستگان تماس می گیرند و به بهانه توقف انتشار دفترچه ، کارت بیمه درمان طلایی، کارت هوشمند درمان، کارت تکمیلی درمان و … را به آنها معرفی می کنند و مدعی می شوند در قبال دریافت وجه ، کارت جدید برای آنها صادر کنند.

این افراد صرفا قصد اخاذی داشته و بار دیگر این سازمان تاکید می کند در قبال حذف تدریجی دفترچه ها هیچ کارت و دفترچه جدیدی صادر نمی شود و هر تماس و یا مراجعه به بیمه شدگان با عنوان صدور کارت جدید درمان کلاهبرداری است و بیمه شدگان به این تماس ها اعتنا نکنند و موضوع را به مرکز ارتباطات مردمی این سازمان با شماره  ۱۴۲۰ اطلاع دهند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد