صفیر گیلان ؛امام جمعه شفت به مشکلات واحد شهرک صنعتی شفت اشاره و افزود؛امروز مدیر واحد تولیدی  درگیر بدهی بانکی هستند و مدیران این واحد تولیدی در انتظار کمک مسئولان هستند و خبرنگار ورود کند تا تولید و اشتغالزایی رونق بگیرد

اختصاصی/صفیر گیلان ؛امام جمعه شفت در جمع رسانه ضمن تقدیر از این جمع به جهت مطرح کردن برخی مشکلات  شهرستان گفت:شهید محمد اسحاقی تنها شهید حوزه رسانه در گیلان است.
احمد حکیمی خبرنگاران را  سنگر سازان بی سنگری خواهد که هرگز به نفع منافع خودقلم نمی زنند بلکه خبرنگار اگر چه همیشه و همه جا مظلوم هستند و دغدغه مردم اولویت کار این عزیزان است.

وی افزود:شهرستان شفت کم برخوردار و کمتر توسعه یافته است و این را مسئولان اعتراف می کنند در حالی که بیشترین منابع را داریم.

امام جمعه شهرستان شفت با بیان اینکه  در این شهرستان هسته میوه که دور انداخته می شود جوانه می زند پس ما عقب هستیم نه محروم و باید این عقب ماندگی جبران شود.
حکیمی از گاز دار شدن روستاهای شفت که در هفته دولت به نقطه سبز می رسد اشاره و افزود؛ این هم یک شاخصه توسعه یافتگی است.
امام جمعه شفت از رسانه خواست دغدغه مند به شهرستان بپردازند و به کمک فرماندار بیایند و اهداف بلندی که دارند با هم کمک کنیم تا به نتیجه برسد.
وی به مراجعات مردمی و اینکه ۳۰۰ هکتار از مزارع اگر آب نمی رسید می سوخت  اشاره و اظهار کرد قیمت برنج هم یک دغدغه امروز کشاورزان است و فرماندار با حضور میدانی  مشکل کم آبی را رفع کرد.
حکیمی گفت؛ با تعویض مدیر و مسئول مشکل حل نمی شود و اولویت کار اول رسانه بیدار کردن مسئول و هوشیار کردن آن است.
امام جمعه شفت به مشکلات واحد شهرک صنعتی شفت اشاره و افزود؛امروز مدیر واحد تولیدی  درگیر بدهی بانکی هستند و مدیران این واحد تولیدی در انتظار کمک مسئولان هستند و خبرنگار ورود کند تا تولید و اشتغالزایی رونق بگیرد .
امام جمعه شفت افزود؛ گفتن ضعف از نگاه رسانه می تواند کار ساز باشد پس تریبون خود را برای مطالبه مردمی بچرخانید .

  • نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری