مهدی صفاتی فرماندار صومعه سرا ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: بدون نگاه سیاسی با استفاده از تمام ظرفیتهای شهرستان در راستای پیشرفت این منطقه تلاش می کنم.

اختصاصی/صفیر گیلان؛به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد  و  روز خبرنگار و گرامیداشت سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی، نشست خبرنگاران صومعه سرا با فرماندار،دادستان و شهردار و اعضای شورای شهر صومعه سرا این شهرستان و تجلیل از خبرنگاران فعال در محل کار فرمانداری برگزار شد.

مهدی صفاتی فرماندار صومعه سرا ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: بدون نگاه سیاسی با استفاده از تمام ظرفیتهای شهرستان در راستای پیشرفت این منطقه تلاش می کنم.

وی از سفر یکی از وزیران در هفته جاری در شهرستان صومعه سرا خبر داد و گفت: این سفر در راستای رفع مشکلات برخی از حوزه صنعت و دخانیات  و ورزش است.

صفاتی از ساخت کلینیک و واحد اداری تامین اجتماعی خبر داد و افزود: شهرستان صومعه سرا به جهت اینکه از درمانگاه تامین اجتماعی محروم است  این مصوبه با ابلاغ به مدیریت تامین اجتماعی  کشور در دستور قرار گرفته است.

فرماندار صومعه سرا ضمن تقدیر از شهردار و اعضای شورا  به جهت تغییر کاربری برای امر تاسیس درمانگاه تامین اجتماعی گفت: اگر مسئولان در شهر همدل نباشند و تغییرات با هم اجرایی نشود مردم آسیب می بینند

وی با ابراز خرسندی از وجود بیشترین سالن ورزشی در سطح کشور در شهرستان صومعه سرا گفت: با افتتاح برخی سالن ها امروز دنبال اصلاح سالن های ورزشی باقی مانده هستیم.

صفاتی خواستار شد تا  رسانه ها برای اتمام ساختمان بیمارستان  ۴ طبقه صومعه سرا بیشتر قلم و تاکید داشته باشند و گفت: امروز اورژانس بیمارستان امام خمینی در شهرستان علارغم کمبود فضا خدمات مطلوبی ارائه می کند.

وی تکمیل بیمارستان جدید را با ظرفیت اورژانس،کلینیک داخلی ،بخش ای سی یو و اداری خواند و گفت: امروز به عنوان نماینده دولت در کنار نماینده مجلس شورای اسلامی در شهرستان با تمام توان دنبال حل مشکلات هستیم.

فرماندار صومعه سرا در جمع خبرنگاران دغدغه نانوایان را به حق خواند و افزود: با تامین اآرد نانوایی ها حداقل می توان به جهت حض۲ور گردشگران و مسافران ۵ نانوایی را تا پاسی از شب برای پخت نان باز نگه داشت.

 سرآمد رسانه ها در نشر صحیح و به موقع اخبارباشید

هادی بشری دادستان شهرستان صومعه سرا در جمع خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار و ۱۷ مرداد گفت: شغل خبرنگاری کمترین درآمد و بیشترین حواشی را دارد  .

وی افزود:مطالب نوشتاری  رسانه در فضای مجازی و مکتوب به جهت حساس بودن مورد باز خواست و بازجویی قرار می گیرد در حالی که شما علاقمند به این شغل هستید و با عشق و علاقه قلم می زنید.

دادستان صومعه سرا  تاکید کرد؛ در فضای مجازی امروز در راستای کمک به رشد و تعالی جامعه و شهرستان گام بردارید و کمبودها را با بررسی اطلاع رسانی کنید.

بشری کندی برخی پروژه ها و عدم افتتاح به موقع آن را در شهرستان به جهت عدم تخصیص اعتبارات و پول خواند و گفت:مسئولان در کنار ایجاد آرامش در شهرستان به جد دنبال رفع نقص ها هستند.

دادستان صومعه سرا ضمن تبریک و تقدیر ویژه از همکاری و همراهی رسانه ها با دستگاه قضا گفت:تلاش کنید در نشر آخبار سرامد شهرستانها و رسانه های گیلان باشید.

  • نویسنده : تنظیم؛زلیخا صفری راسته کناری