امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 48854
  پرینتخانه » آستارا, اجتماعی, اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), گزارش تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶ | 34 بازدید | ارسال توسط :
در شهرستان آستارا

برافروخته شدن شعله های گاز در مناطق صعب العبور “سیج و دگرمانکشی”

صفیر گیلان؛در هفته دولت طی آیینی با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان، فرماندار و رییس اداره گاز آستارا و جمعی از مسئولین شهرستانی، شعله گاز در روستای کوهستانی سیج برافروخته شد.

برافروخته شدن شعله های گاز در مناطق صعب العبور “سیج و دگرمانکشی”
به گزارش صفیر گیلان، به نقل از روابط عمومی گاز گیلان– محمدرضا صدقکار رئیس اداره گاز آستارا در آیین افتتاح گازرسانی به ۲ روستای صعب العبور و کوهستانی سیج و دگرمانکشی اظهار داشت: با برافروخته شدن مشعل گازرسانی به این روستاها در هفته دولت امسال، مجموع روستاهای بهره مند از گاز در آستارا به ۳۹ روستا و درصد بهره مندی خانوارهای روستایی شهرستان به ۹۳ درصد رسیده است.

صدقکار با بیان اینکه برای گازرسانی به این روستاها بیش از یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال هزینه شده است گفت: با گازرسانی به ۱۸۰ خانوار در این دو روستا، مجموع مشترکین روستایی گازدار در آستارا به بیش از۸ هزار و۱۰۰ خانوار افزایش یافته است.

رئیس اداره گاز آستارا در پایان از برنامه ریزی شرکت گاز برای گازرسانی به ۵ روستای دیگراین شهرستان در آینده خبر داد و گفت: با اجرای طرح مذکور درصد بهره مندی روستایی شهرستان آستارا به بالای ۹۸ درصد خواهد رسید و آستارا بعنوان شهرستان سبز در حوزه گازرسانی معرفی می شود.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد