امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 16 January , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۶ دی , ۱۴۰۰ - 13 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 8364
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹ | 2036 بازدید | ارسال توسط :

برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جوانان از ظرفیتهای مختلف استفاده شود/از فرماندار فومن به دلیل برگزاری منظم و ماهیانه جلسه‌ی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرقدردانی شد

  به گزارش  صفیر گیلان؛ استاندار در  شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان گفت : برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جوانان از ظرفیتهای مختلف استفاده شود. به گزارش صفیر گیلان به نقل ز استانداری گیلان دکتر محمدعلی نجفی در  نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان اظهار داشت : با تلاشی که سال گذشته […]

برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جوانان از ظرفیتهای مختلف استفاده شود/از فرماندار فومن به دلیل برگزاری منظم و ماهیانه جلسه‌ی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرقدردانی شد

 

به گزارش  صفیر گیلان؛ استاندار در  شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان گفت : برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جوانان از ظرفیتهای مختلف استفاده شود.

به گزارش صفیر گیلان به نقل ز استانداری گیلان دکتر محمدعلی نجفی در  نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان اظهار داشت : با تلاشی که سال گذشته با همکاری دستگاه های بهزیستی، آموزش و پرورش، شهرداری و شورای شهر و نیز بخش قضایی انجام گرفت مرکز نگهداری از معتادین متجاهر موضوع ماده ۱۶ راه اندازی شد که جای قدردانی دارد.

دکتر نجفی گفت : بازخورد مناسب ساخت مرکز ماده ۱۶تجربه خوبی بود و باید تلاش کنیم تا تعداد این مراکز را افزایش دهیم.

وی به درخواست برگزاری نمایشگاه های پیشگیری اولیه از اعتیاد اشاره و خاطر نشان کرد : درخصوص برگزاری این نمایشگاه تمهیدات لازم از سوی دستگاه‌های عضو این شورا بررسی و اقدام شود.

استاندار گیلان اوقات فراغت دانش آموزان را فرصت بسیار مغتنمی دانست و اظهار داشت :  اوقات فراغت دانش‌آموزان در تابستان فرصت خوبی برای آگاه‌سازی و کسب اطلاعات آنان نسبت به حوزه پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی است.

دکتر نجفی گفت : برای اوقات فراغت دانش آموزان برنامه‌های متنوع آموزشی، فرهنگی و سرگرم کننده در نظر گرفته شود تا دانش آموزان ضمن انجام تفریحات سالم با آسیب‌های اجتماعی نیز آشنا شوند.

وی با بیان اینکه در این زمینه  نمی توان صرفاً از آموزش و پرورش انتظار داشت بلکه تمامی دستگاه ها در این خصوص باید همکاری داشته باشندگفت : اداره کل ورزش و جوانان نیز رسالت مهی برعهده دارد و باید با ایجاد بستر مناسب ورزش همگانی، قهرمانی و تأمین امکانات ورزشی برای جوانان و نوجوانان برنامه‌ریزی کند.

وی تأکید کرد : باید تلاش شود از هر ظرفیتی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جوانان کمال بهره را ببریم.

دکتر نجفی با اشاره به برنامه های هفته بزرگداشت مبارزه با مواد مخدر افزود : این برنامه‌ها و فعالیت‌ها مختص یک زمان خاص نباشد.

استاندارگیلان افزود :  سرکشی و تجلیل از خانواده های معظم شهدای مبارزه با مواد مخدر به صورت مستمر تداوم داشته باشد.

وی همچنین با قدردانی از برگزاری جلسات مستمر ستاد و کمیته‌های پنجگانه افزود : شهرستان‌های استان نسبت به برگزاری منظم جلسات اقدام نمایند.

در پایان این نشست از فرمانداران لاهیجان و فومن به دلیل برگزاری منظم و ماهیانه جلسه‌ی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و پیگیری مصوبات در سال ۹۵ قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد