امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 7817
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 02 مرداد 1396 - 16:51 | 2132 بازدید | ارسال توسط :

برگزاری اردوی تیراندازی یک‌روزه خواهران خبرنگار گیلان

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان،الهه ابراهیمی ظهر امروز در نشست کمیته خواهران سازمان بسیج رسانه گیلان با تبریک روز دختر و روز خبرنگاران به فعالان رسانه‌ای این استان،اظهار کرد:بیش از ۴۰درصد شرکت‌کنندگان در برنامه‌های سازمان بسیج رسانه گیلان خواهران بسیجی هستند. وی با بیان اینکه اردوی یک روزه تیراندازی خواهران عضو […]

برگزاری اردوی تیراندازی یک‌روزه خواهران خبرنگار گیلان

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان،الهه ابراهیمی ظهر امروز در نشست کمیته خواهران سازمان بسیج رسانه گیلان با تبریک روز دختر و روز خبرنگاران به فعالان رسانه‌ای این استان،اظهار کرد:بیش از ۴۰درصد شرکت‌کنندگان در برنامه‌های سازمان بسیج رسانه گیلان خواهران بسیجی هستند.

وی با بیان اینکه اردوی یک روزه تیراندازی خواهران عضو سازمان بسیج رسانه استان گیلان بمناسبت روز خبرنگار برگزار می‌شود، افزود: خبرنگاران برای ثبت‌نام در این اردو تا پایان وقت اداری یازدهم مرداد می‌توانند با شماره ۳۳۱۴۲۳۰۵ تماس بگیرند .

مدیر امور خواهران سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت:در این اردوی یک‌روزه برنامه آموزش تیراندازی نیز با حضور مربیان مرکز آموزش سپاه قدس استان گیلان برگزار می‌شود .

ابراهیمی با اشاره به تجلیل از خبرنگاران فعال خواهر گیلان به مناسبت روز خبرنگار،تصریح کرد:از ۱۵ خبرنگار فعال خواهر گیلان تقدیر و تجلیل می‌شود.

وی با بیان اینکه مدیریت امور خواهران سازمان بسیج رسانه گیلان یک تیم خبری را برای پوشش همایش عظیم اربعین حسینی(ع) به کربلای معلی اعزام می‌کند،اظهار کرد:داوطلبان برای حضور در این تیم خبری می‌توانند به مدیریت امور خواهران بسیج رسانه مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد