امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 36985
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 18 تیر 1399 - 11:49 | 2536 بازدید | ارسال توسط :

برگزاری کمیسیون هیأت امناء دانشگاه علوم پزشکی گیلان با محوریت بودجه

به گزارش صفیرگیلان، اولین نشست کمیسیون اصلی هیأت امناء دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز در سالن اجلاس این دانشگاه در رشت برگزار شد. در این نشست که اعضاء هیات امناء، معاونین، مدیران و کارشناسان بودجه دانشگاه علوم پزشکی گیلان حضور داشتند، بحث، بررسی و پیشنهاد اعضا در خصوص مصوبات دور مشترک اختصاصی هیأت امنا و […]

برگزاری کمیسیون هیأت امناء دانشگاه علوم پزشکی گیلان با محوریت بودجه
به گزارش صفیرگیلان، اولین نشست کمیسیون اصلی هیأت امناء دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز در سالن اجلاس این دانشگاه در رشت برگزار شد.

در این نشست که اعضاء هیات امناء، معاونین، مدیران و کارشناسان بودجه دانشگاه علوم پزشکی گیلان حضور داشتند، بحث، بررسی و پیشنهاد اعضا در خصوص مصوبات دور مشترک اختصاصی هیأت امنا و همچنین بودجه  تفصیلی سال۹۹ طرح و اقدامات مقتضی مورد تأکید اعضا از جمله رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفت.

گفتنی است اجزای بودجه، چالش ها و مشکلات آنها به صورت جزء به جزء مورد بررسی قرار گرفت و کسری بودجه معاونت ها و حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گیلان به بحث و تحلیل کشیده شد.

قرار است پس از جمع بندی و احصاء مشکلات حوزه بودجه دانشگاه علوم‌پزشکی گیلان، موضوعات و چالش‌های قابل رفع در جلسه آتی هیأت امناء به صورت مشخص بررسی و نسبت به حل آنها تصمیم گیری شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد