امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 19 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ - 13 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 17992
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹ | 4282 بازدید | ارسال توسط :

بر اساس آخرین آمار حدود ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات در بخش اشتغال روستایی به متقاضیان شهرستان رشت پرداخت شده است

 صفیر گیلان؛سیدمحمد احمدی فرماندار شهرستان رشت در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: حدود ۱۰ درصد از پرداختی‌های استان را در بخش اشتغال روستایی و ۸۵ درصد از بخش اشتغال فراگیر را در شهرستان رشت داریم. باید بررسی پرونده‌ها با تحرک بیشتری انجام گیرد […]

بر اساس آخرین آمار حدود ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات در بخش اشتغال روستایی به متقاضیان شهرستان رشت پرداخت شده است
 صفیر گیلان؛سیدمحمد احمدی فرماندار شهرستان رشت در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: حدود ۱۰ درصد از پرداختی‌های استان را در بخش اشتغال روستایی و ۸۵ درصد از بخش اشتغال فراگیر را در شهرستان رشت داریم. باید بررسی پرونده‌ها با تحرک بیشتری انجام گیرد تا بتوانیم سهمیه تعریف شده شهرستان را جذب کنیم.

 سیدمحمد احمدی فرماندار شهرستان رشت در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: حدود ۱۰ درصد از پرداختی‌های استان را در بخش اشتغال روستایی و ۸۵ درصد از بخش اشتغال فراگیر را در شهرستان رشت داریم. باید بررسی پرونده‌ها با تحرک بیشتری انجام گیرد تا بتوانیم سهمیه تعریف شده شهرستان را جذب کنیم.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی می بایست طرح های پیشنهادی سازنده خود را اعلام کنند گفت: هیچ محدودیت و مسدودی برای معرفی طرح ها وجود ندارد.

احمدی بیان کرد: از مجموعه شهر صنعتی و شهرک های صنعتی رشت انتظار داریم که در ارائه طرح‌ها فعال‌تر باشند، اگر طرحی هم ندارند حداقل مشکلات خود را منعکس کنند.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری و کمک به متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی اظهار داشت: اگر ذهنیت برای مردم ایجاد شده که بانک ها تمایلی به پرداخت تسهیلات ندارند، دست اندرکاران این مجموعه ها بایستی این ذهنیت را اصلاح کنند.

احمدی با بیان این که مسئولان بانک ها در موضوع تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر از ابتدا با ما همراه بوده اند، تصریح کرد: در ستاد تسهیل رفع موانع تولید بانک ها بسیاری از واحدهای صنعتی را سرپا نگه داشتند که نمونه ای از این همکاری است.

فرماندار شهرستان رشت اظهار داشت : بر اساس آخرین آمار دریافتی تاکنون حدود ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات در بخش اشتغال روستایی به متقاضیان در این شهرستان رشت پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه سهم شهرستان رشت از تسهیلات استان گیلان در بخش اشتغال فراگیر، ۲۲۲ میلیارد تومان و برای اشتغال روستایی ۹۳ میلیارد تومان است گفت: از جلسات آتی موارد را به صورت مصداقی اعلام خواهیم کرد و دستگاهایی که تحرکی در این زمینه اشتغال نداشته باشند، دعوت نخواهند شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد