امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 18 September , 2021
امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ - 11 صفر 1443
شناسه خبر : 33648
  پرینتخانه » اخبار, گزارش تصویری تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲ | 13224 بازدید | ارسال توسط :

بهره برداری از ۳۸۴ پروژه شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال در دهه فجر+تصاویر

اختصاصی/صفیر گیلان،همزمان با هشتمین روز از دهه فجر افتتاح ترانس و احداث شبکه در سطح شهرستان فومن با اعتبار بالغ بر ۳/۵ میلیارد تومان بطور همزمان در روستای سنگ‌بیجار از بخش مرکزی فومن به بهره برداری رسید. بهره‌برداری همزمان از پروژه های برق شهرستان فومن در روستای سنگ‌بیجار شهرستان فومن با حضور فرزام صفت معاون […]

بهره برداری از ۳۸۴ پروژه شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال در دهه فجر+تصاویر

اختصاصی/صفیر گیلان،همزمان با هشتمین روز از دهه فجر افتتاح ترانس و احداث شبکه در سطح شهرستان فومن با اعتبار بالغ بر ۳/۵ میلیارد تومان بطور همزمان در روستای سنگ‌بیجار از بخش مرکزی فومن به بهره برداری رسید.

بهره‌برداری همزمان از پروژه های برق شهرستان فومن در روستای سنگ‌بیجار شهرستان فومن با حضور فرزام صفت معاون اقتصادی استاندار گیلان، طالبی مدیرعامل توزیع برق گیلان،محسنی فرماندار فومن و امام جمعه و  مدیران کل راهداری، سرمایه‌گذاری استانداری و بنیا مسکن نیز حضور داشتند اجرایی شد.

پروژه های امور توزیع برق شهرستان فومن در روستاهای خشکنودهان، خرم‌بیشه، کاس‌احمدان، گسکره، لادمخ، چیران، کمامردخ، دزدک، پیشحصار، شهر ماسوله، شهر ماکلوان، دهستانهای رودپیش، گوراب‌پس، لولمان و … انجام شده است

مهندس طالبی مدیرعامل برق گیلان اظهار داشت:در دهه فجر امسال در سطح استان گیلان ۳۸۴ پروژه داریم که با حدود ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در حال بهره‌برداری است.

وی با اشاره به لینکه سال هاست در واقع تحریم استکبار جهانی هستیم و علیرغم همه مشکلات دولت تمام تلاش خودش را برای منابع لازم جهت ارائه خدمات قرار می‌دهد و بودجه هایی را تخصیص می‌دهد تا به مرحله اجرا در آوریم گفت: ۲۲ بهمن امسال باید همه در راهپیمایی شرکت کنیم تا مشتی بر دهان دشمن بزنیم .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: در دهه مبارک فجر امسال تعداد ۳۸۴ پروژه شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال در حال بهره‌برداری است.

جمشید طالبی امروز در روستای سنگبیجار فومن گفت: تعداد ۳۸۴ پروژه تامین برق شهری و روستایی در خصوص احداث و اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی، شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی و نصب ترانسفورماتور برق (برای تقویت ولتاژ شبکه)  و تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار جمعا به مبلغ بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر افتتاح در حال بهره برداری است.

وی افزود: در راستای تحقق شعار دولت تدبیر و امید مبنی بر محرومیت زدایی و ارائه خدمات به مناطق محروم، تلاش شد رضایتمندی مشترکین شهری و روستایی در اولویت تامین برق گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ادامه داد:تمامی روستاههای بالای ۲۰ خانوار طبق سرشماری سال ۸۵ در سال ۱۳۸۹ برق دار شدند و درحال حاضر برق رسانی به روستاهای زیر ۱۰ خانوار پس از تامین اعتبار به ترتیب اولویت و درصورت اخذ مجوز از سازمان منابع طبیعی در دست اقدام است.

وی افزود: در حال حاضر تعداد روستاهای برق دار استان گیلان ۲۵۵۷ روستا است.

طالبی گفت: شرکت  توزیع نیروی برق استان گیلان در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۴۷۰ هزار مشترک دارد که از این مقدار حدود ۷۸ درصد کل مشترکین را مشترکین خانگی تشکیل می‌دهند و بیشترین فراوانی را در سطح استان گیلان به خود اختصاص داده اند.

گفتنی است پروژه های امور توزیع برق شهرستان فومن در روستاهای خشکنودهان، خرم‌بیشه، کاس‌احمدان، گسکره، لادمخ، چیران، کمامردخ، دزدک، پیشحصار، شهر ماسوله، شهر ماکلوان، دهستانهای رودپیش، گوراب‌پس، لولمان و … انجام شده است.

IMG_5024برق برق photo_2020-02-08_07-21-54برق photo_2020-02-08_07-21-46برق photo_2020-02-08_07-21-42برق photo_2020-02-08_07-21-35برق photo_2020-02-08_07-21-26برق photo_2020-02-08_07-21-19برق

photo_2020-02-08_07-21-13برق  برق

photo_2020-02-08_07-20-40برق photo_2020-02-08_07-20-48برق

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد