صفیر گیلان :صفاتی به هفته دولت پیش رو اشاره و افزود:در هفته دولت امسال۸۱پروژه با ۱۲۴ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد

اختصاصی/صفیر گیلان :مهدی صفاتی فرماندار صومعه سرا در نشست شورای اداری شهرستان ضمن تبریک سالروز بازگشت سرافرازان رزمندگان گفت:ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و ایثارگران و آزادگان است.
وی با تاکید بر اینکه ۲۶ مرداد سالروز آزادای اسرای جنگی تحمیلی باید زنده نگه داشته شود گفت;در بند بودن به ویژه در بند دشمن بودن کار بسیار سخت است.

فرماندار صومعه‌سرا با تاکید بر مدیران ادارات به جهت تکریم بر ارباب رجوع افزود:نوع عملکرد برخی ادارات نگران کننده است در حالی که مدیران باید با تمام قوا برای مردم باشند.
صفاتی به هفته دولت پیش رو اشاره و افزود:در هفته دولت امسال۸۱پروژه با ۱۲۴ میلیارد تومان  با اشتغالزایی ۱۲۵نفر به شکل دایمی و ۲۸۸نفر موقت به بهره برداری می رسد

وی به پروژه های سال گذشته که ۷۴پروژه با اعتبار ۷۸میلیارد تومان بوده اشاره و افزود ;ما نتوانستیم عملکرد دولت را به ملت نشان دهیم.
فرماندار صومعه‌سرا به هجمه دشمنان چه داخلی و چه خارجی اشاره و افزود;بحث امید آفرینی مهمترین رویکرد همگان باشد علارغم اینکه تمام حجمه دشمن ما امید کردن مردم است.
صفاتی تاکید کرد؛کارمند ناامید نمی تواند امید آفرین باشد و به ارباب رجوع پاسخ درست بدهد پس دولت مردمی برای مردم است و مدیران باید پیگیر باشند برای دادن بهترین خدمات به مردمی که همیشه همراه نظام و رهبر بودند.

  • نویسنده : زلیخا صفری راسته کنار