به گزارش صفیر گیلان، حسین اسماعیل‌پور ظهر امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دولت ضمن تسلیت ایام شهادت امام جواد (ع) و  گرامیداشت  هفته دولت، گفت: همزمان با هفته دولت در شهرستان فومن، ۴۵ پروژه عمرانی افتتاح  و تعدادی برنامه فرهنگی ارزشمند برگزار می‌شود. فرماندار فومن اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها […]

 

به گزارش صفیر گیلان، حسین اسماعیل‌پور ظهر امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دولت ضمن تسلیت ایام شهادت امام جواد (ع) و  گرامیداشت  هفته دولت، گفت: همزمان با هفته دولت در شهرستان فومن، ۴۵ پروژه عمرانی افتتاح  و تعدادی برنامه فرهنگی ارزشمند برگزار می‌شود.

فرماندار فومن اعتبار هزینه شده برای این پروژه ها را بالغ بر   ۱۳ میلیارد تومان خواند و گفت: برنامه‌های فرهنگی بسیار در این هفته در سطح شهرستان اجرایی می شوند که  بسیار ارزشمند هستند.

اسماعیل‌پور از برگزاری جشن روز پزشک و تقدیر از دو پزشک با سابقه این شهرستان خبر داد و اظهار کرد؛  این‌ جشن برای نخستین بار به‌مناسبت هفته دولت برای پاسداشت مقام پزشک در فومن اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه دولت به قول‌های خود مبنی بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام تا پایان کار دولت یازدهم عمل کرده است گفت: از زمان آغاز فعالیت دولت یازدهم تا کنون در شهرستان فومن در هفته دولت و یا ایام الله دهه فجر پروژه‌های بسیاری افتتاح یا کلنگ زنی شده است.

فرماندار فومن با بیان اینکه ما امروز امنیت و اسایش خود را مدیون خون شهیدان و ایثارگری خانواده‌های شهدا هستیم تصریح کرد؛ مسئولان شهرستان تمام سعی خود را داشته باشند تا در افتتاح پروژه‌های هفته دولت از وجود خانواده‌های شاهد و ایثارگر استفاده کنند تا بتوانیم گوشه‌ای از جانفشانی‌های شهیدان را جبران کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان فومن با بیان اینکه  حفظ ارزش‌های فرهنگی و اعتقادی کشور  در پاسداشت راهیان نور است، گفت: همه ما باید حافظ ارزش‌های دینی و انقلابی باشیم.

فرماندار فومن با اشاره به تغییر شورای‌های اسلامی شهر و روستا، اعلام کرد: بهترین دهیاران و شهرداران باید برای شهرستان انتخاب شوند تا از دارایی‌های شهرستان برای بهبود کیفیت زندگی و امورات مردم استفاده شود.