امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 5260
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396 - 12:33 | 1689 بازدید | ارسال توسط :

به زودی گیلان به جایگاه واقعی در صنعت فرش که زیبنده آن است دست پیدا خواهد کرد /افزایش بیش از ۴ و نیم برابری تولید فرش دستبافت در گیلان

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان دکتر محمدعلی نجفی در نشست با سرمایه گذاران حوزه فرش دستبافت با اشاره به ظرفیت‌های گیلان در بخش های مختلف و از جمله صنعت فرش حمایت از سرمایه‌گذاران را از جمله اولویت‌های مهم استان برشمرد و افزود : تلاش می کنیم  تولیدات استان با تفکر صادراتی شکل […]

به زودی گیلان به جایگاه واقعی در صنعت فرش که زیبنده آن است دست پیدا خواهد کرد /افزایش بیش از ۴ و نیم برابری تولید فرش دستبافت در گیلان

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان دکتر محمدعلی نجفی در نشست با سرمایه گذاران حوزه فرش دستبافت با اشاره به ظرفیت‌های گیلان در بخش های مختلف و از جمله صنعت فرش حمایت از سرمایه‌گذاران را از جمله اولویت‌های مهم استان برشمرد و افزود : تلاش می کنیم  تولیدات استان با تفکر صادراتی شکل گیرد.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه برند فرش ایران حرف بزرگی را در دنیا برای گفتن دارد اظهار داشت : باید از این فرصت در جهت رشد صنعت فرش گیلان بهره گیریم.

دکتر نجفی گفت : باتوجه به تلاش‌های خوب صورت گرفته در صنعت فرش دستبافت تولید آن از ۱۲ هزار مترمربع در ابتدای دولت یازدهم به ۵۵ هزار مترمربع افزایش یافت.

وی فرش بافان گیلانی را بسیار علاقمند به این بخش دانست و افزود : از سرمایه‌گذاری در این بخش حمایت می‌کنیم و امیدواریم گیلان به جایگاه واقعی در صنعت فرش که زیبنده آن است دست یابد.

استاندار گیلان از سرمایه گذار بخش خصوصی خواست در بخش برندسازی فرش گیلان تلاش کند و افزود :به رغم موفقیتهایی که در این بخش داشتیم اما باید تلاش شود تا فرش با کیفیت گیلان به نام استان در بازارهای کشور و منطقه فروخته شود .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد