امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 18 October , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ - 12 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 17071
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴ | 3197 بازدید | ارسال توسط :

به مناسبت فرا رسیدن راهپیمایی روز قدس

به گزارش صفیر گیلان؛ ، سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رشت به مناسبت فرا رسیدن روز قدس از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در این امر مهم دعوت بعمل آورد. متن  پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم راهپیمایی روز جهانی قدس فرصت نمایش اقتدار امت اسلام و ملت های مظلوم علیه بنیان […]

به مناسبت فرا رسیدن راهپیمایی روز قدس

به گزارش صفیر گیلان؛ ، سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رشت به مناسبت فرا رسیدن روز قدس از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در این امر مهم دعوت بعمل آورد.

متن  پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

راهپیمایی روز جهانی قدس فرصت نمایش اقتدار امت اسلام و ملت های مظلوم علیه بنیان های ظلم است و بی تردید ملت رشید ایران در روز جهانی قدس چونان همیشه گام به صحنه اقتدار امت اسلام و ایران اسلامی خواهد نهاد.

دفاع از مردم ستمدیده فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل رسالتی است مهم که امروزه می بایست  بیش از هر زمان به آن پرداخت و امسال هم انشاء ا… یکبار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ ماندگارتر کنیم.

اکنون جلوه‌های رنگارنگ بیداری اسلامی و اظهار وجود امت اسلام در زمانه ما ، بیش از پیش، پیام امام در روز قدس را بازمی‌نمایاند و بر این واقعیت تأکید می‌کند که واکنش دشمن، برخاسته از آگاهی ماست.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات  از مردم شریف و ولایت مدار شهرستان رشت دعوت می نمایم به نشانه سرکوبی ستم و در حمایت همیشگی از آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، امسال نیز در راهپیمایی روز قدس حضور یافته و یک بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی و صهیونیست به دنیا اعلام نمایم.

سید محمد احمدی

فرماندار شهرستان رشت

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد