امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 17 May , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 6 شوال 1442
شناسه خبر : 44127
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), گیلان تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳ | 90 بازدید | ارسال توسط :
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان:

بیش از ۹۷۰ هزار خودرو طی هفده روز وارد گیلان شدند

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود بیش از ۹۷۰ هزار خودرو به استان طی ۱۷ روز در قالب طرح نوروزی خبر داد و گفت: بیش از ۸۶۰ هزار خودرو نیز از گیلان خارج شدند.

بیش از ۹۷۰ هزار خودرو طی هفده روز وارد گیلان شدند

صفیر گیلان؛فریبرز مرادی در گفت وگویی ، با اشاره به آخرین گزارش آمار تردد طرح نوروزی در استان گیلان، اظهار کرد: براساس آخرین آمار دریافتی از ۴۲ دستگاه ترددشمار گیلان، از ۲۳ اسفند لغایت نهم فروردین شاهد تردد یک میلیون و ۸۴۱ هزار و ۷۹۶ خودرو بودیم.

وی از ورود ۹۷۴ هزار و ۲۴۹ وسیله نقلیه به گیلان در طرح نوروزی خبر داد و افزود: همچنین ۸۶۷ هزار و ۵۴۷ وسیله نقلیه از گیلان خارج شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، بیشترین میزان ورودی را از طریق محور آزادراه قزوین – رشت با میزان تردد ۴۰۲ هزار و ۱۱۵ وسیله نقیله دانست و تصریح کرد: محور رامسر – چابکسر نیز با میزان تردد ۳۰۰ هزار و ۶۳۲ وسیله نقلیه دومین محور پرتردد استان است.

مرادی، همچنین بیشترین میزان خروجی از استان را از طریق محور چابکسر – رامسر با میزان تردد ۲۹۷ هزار و ۳۹۰ وسیله نقلیه دانست و خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ بوده و وسایل نقلیه در ساعات اوج متوسط سرعت ۶۹ کیلومتر در ساعت داشتند.

وی همچنین اضافه کرد: روز گذشته ۵۸ هزار و ۵۶۹ خودرو وارد گیلان و ۶۹ هزار و ۵۱۱ خودرو از گیلان خارج شده است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد