امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 16 October , 2021
امروز : شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰ - 10 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 29941
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱ | 16835 بازدید | ارسال توسط :

تازیانه “سوز سرما” بر تن خانوارهای بی بهره از گاز در خرمکش و چناررودخان / زیرساخت های مخابراتی در شهرستان مناسب نیست

به گزارش صفیر گیلان از شفت ، محمدرضا محسنی در نشست مشترک شورای پدافند غیرعامل و ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان شفت با اشاره به اینکه ایران جزو ۱۰ کشور حادثه خیز دنیا و استان گیلان نیز جزو ۵ استان حادثه خیز کشور است افزود : دستگاه های ذیربط برای مقابله با بحران ها باید […]

تازیانه “سوز سرما” بر تن خانوارهای بی بهره از گاز در خرمکش و چناررودخان / زیرساخت های مخابراتی در شهرستان مناسب نیست
به گزارش صفیر گیلان از شفت ، محمدرضا محسنی در نشست مشترک شورای پدافند غیرعامل و ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان شفت با اشاره به اینکه ایران جزو ۱۰ کشور حادثه خیز دنیا و استان گیلان نیز جزو ۵ استان حادثه خیز کشور است افزود : دستگاه های ذیربط برای مقابله با بحران ها باید از توان مشترک و همچنین از ظرفیت های نیروهای مردمی بهره گیری نمایند.

مقام عالی دولت در شفت بر تشکیل نشست های مستمر مدیریت بحران در سطح بخش ها تا پایان فصل زمستان تاکید نمود و افزود : دستگاه ه باید گزارش عملکرد و میزان تاب آوری مجموعه خود در مقابله با بحران ها را ارزیابی و به فرمانداری ارسال کنند .
وی در ادامه شناسایی نقاط و عوامل حادثه خیز در شهرستان از سوی دستگاه ها را برای پیشگیری و اقدام به موقع لازم و ضروری دانست و افزود : اطلاع رسانی و افزایش سطح آگاهی به جلوگیری از وقوع حوادثی چون آتش سوزی در جنگل ها کمک شایانی خواهد نمود .
فرماندار شفت بر تجهیز دستگاه های خدماتی ، تهیه بانک اطلاعاتی از تجهیزات بخش دولتی و خصوصی و ساماندهی تراکتورهای پاکت دار برای مقابله با حوادث ناشی از بارش احتمالی برف تاکید و اذعان داشت : پس از سه سال هنوز وضعیت خانوارهای جامانده از گازرسانی در این شهرستان به ویژه در روستاهای خرمکش و چناررودخان و… مشخص نیست.
وی با بیان اینکه زیرساخت های مخابراتی در بسیاری از نقاط شهرستان به ویژه روستاها مناسب نیست و نیازمند بهسازی و بازنگری می باشد افزود : جداسازی اینترنت و اینترانت در ادارات برای حفظ اطلاعات مردم و دولت ضروری است .

محسنی تاکید کرد؛نبود زیرساخت مناسب مخابراتی در شهر شفت و شهرک صنعتی مشکلاتی را برای تولیدکنندگان در بازاریابی، تامین مواد اولیه و حمل و نقل آن بوجود آورده است.
گفتنی است پیش از سخنان فرماندار شفت اعضا به بیان گزارش عملکرد دستگاه خود در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل پرداختند .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد