امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 16 January , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۶ دی , ۱۴۰۰ - 13 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 14254
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰ | 3124 بازدید | ارسال توسط :

تالاب انزلی در حال خشک شدن است/کارگران شرکت ابریشم استان گیلان ماه‌هاست که حقوق نگرفته‌اند/ما درخصوص برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی قانون داریم

صفیر گیلان؛نماینده مردم صومعه سرا گفت:همه افرادی که در سه قوه مسئولیت دارند باید بدانند که تالاب انزلی در حال خشک شدن است.لطفا دست بر روی دست نگذارید تا این تالاب نیز به وضعیت دریاچه ارومیه دچار نشود. به گزارش ایسنا،سیدکاظم دلخوش در تذکری شفاهی اظهار کرد:ریاست محترم جمهور و وزارت نیرو و رئیس مجلس […]

تالاب انزلی در حال خشک شدن است/کارگران شرکت ابریشم استان گیلان ماه‌هاست که حقوق نگرفته‌اند/ما درخصوص برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی قانون داریم

صفیر گیلان؛نماینده مردم صومعه سرا گفت:همه افرادی که در سه قوه مسئولیت دارند باید بدانند که تالاب انزلی در حال خشک شدن است.لطفا دست بر روی دست نگذارید تا این تالاب نیز به وضعیت دریاچه ارومیه دچار نشود.

به گزارش ایسنا،سیدکاظم دلخوش در تذکری شفاهی اظهار کرد:ریاست محترم جمهور و وزارت نیرو و رئیس مجلس و همه عزیزانی که در سه قوه مسئولیت دارید تالاب انزلی که ما هم در کنار این تالاب به عنوان صومعه‌سرا قرار داریم در حال خشک شدن است لطفا اقدامات لازم را انجام دهید تا وضعیت این تالاب مانند دریاچه ارومیه نشود.

وی در تذکری دیگر بیان کرد:ما تحقیق و تفحصی را برای مشکلات مختلف در دانشگاه آزاد تهیه کردیم.خواهش می‌کنم هیات رئیسه مجلس این موضوع را تسریع ببخشد.

دلخوش در ادامه در تذکری به وزیر کشاورزی بیان کرد:کارگران شرکت ابریشم شهرستان صومعه‌سرا و استان گیلان ماه‌هاست که حقوق نگرفته‌اند.وزیر کشاورزی حتما دستور رسیدگی دهند.

وی در تذکری به وزارت نیرو گفت:ما درخصوص برق‌دار کردن چاه‌های کشاورزی قانون داریم. وزارت نفت و وزارت نیرو باید در مورد برق‌دار کردن این چاه‌ها و همچنین پمپاژها تلاش کنند تا قانون اجرایی شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:قیر تهاتری را مجلس تصویب کرده است تا در سال ۹۶،چهار میلیون تن تخصیص پیدا کند اما متاسفانه علی‌رغم اینکه ۱۶۶ نفر در مجلس نیز به این موضوع رای دادند این کار خوابیده است و هیات رئیسه باید پاسخگو باشد.

وی در پایان بیان کرد:در فصل کشاورزی در استان گیلان با کمبود آب مواجه هستیم. کشاورزان تنها محصولشان همین برنج است که با آن زندگی خود را می‌گردانند.خواهش می‌کنم وزارت نیرو و دستگاه‌های ذی‌ربط درخصوص کمبود آب کشاورزان تلاش کنند و نتیجه را اعلام کنند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد