مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به اهدای هزار و ۵۰۰ دستگاه وسایل ضروری زندگی از ابتدای فصل سرما، گفت: ۹۷ میلیارد تومان از کمک خیران برای تهیه این وسایل هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان؛عباس اهرابی عصر روز گذشته در جمع خبرنگاران با اشاره به حمایت از سه هزار و ۵۰۰ خانوار مددجوی تحت پوشش با آغاز فصل سرما در زمینه تأمین وسایل گرمایشی، اظهار کرد: با مشارکت خیران و نیکوکاران تعدادی وسایل ضروری زندگی به ویژه وسایل گرمایشی تهیه شد.

اهرابی با بیان اینکه کمک به تأمین لوازم ضروری زندگی مددجویان یکی از برنامه‌های این نهاد است، گفت: هر ساله در ابتدای فصل سرد سال تعدادی لوازم گرمایشی به مددجویان ساکن در مناطق محروم و سردسیر به ویژه نقاطی که به تازگی به شبکه گاز طبیعی کشور متصل شده‌اند، اهدا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد گیلان بخاری و آبگرمکن و یخچال، پنکه، کولر و ماشین لباسشویی، فرش، اجاق گاز، تلویزیون، پتو را از جمله وسایلی عنوان کرد که با کمک خیران تهیه و توزیع شده است.

وی، اضافه کرد: برای تهیه این تعداد وسایل ضروری زندگی بالغ بر ۹۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات کمیته امداد و کمک‌های خیرین هزینه شده است.

اهرابی با قدردانی از همراهی مردم خیر و نیکوکار در دستگیری از نیازمندان، عنوان کرد: خیرین و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* کمک‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان واقعی برسانند.

وی با بیان اینکه خیرین نیک اندیش می‌توانند از طریق ثبت نام در سامانه‌های مربوطه کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا حضور در دفاتر امداد شهرستان‌ها نسبت به تحویل هدایای نقدی و غیر نقدی خود اقدام کنند، افزود: خیرین گرامی می‌توانند مراحم نقدی خود را از طریق شماره حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ نزد بانک ملی شعبه حشمت رشت با کد ۳۷۱۱ به نام درآمدهای اختصاصی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان اهداء کنند.