به گزارش پایگاه اطلاع صفیر گیلان ؛دکتر نجفی عصر امروز سرده از مناطق مختلف رشت بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم و روند خدمات رسانی دستگاه ها قرار گرفت . وی در بخشهایی از این بازدید که معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری و شهردار رشت نیز حضور داشتند بر افزایستاندار گیلان […]

 

به گزارش پایگاه اطلاع صفیر گیلان ؛دکتر نجفی عصر امروز سرده از مناطق مختلف رشت بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم و روند خدمات رسانی دستگاه ها قرار گرفت .

وی در بخشهایی از این بازدید که معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری و شهردار رشت نیز حضور داشتند بر افزایستاندار گیلان سرزده از بخشهای مختلف شهر رشت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانیصفیر گیلان ؛دکتر نجفی عصر امروز سرده از مناطق مختلف رشت بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم و روند خدمات رسانی دستگاه ها قرار گرفت .

وی در بخشهایی از این بازدید که معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری و شهردار رشت نیز حضور داشتند بر افزایش حضور ماشین آلات سنگین و برف روب شهرداری در سطح شهر رشت تاکید کرد.

استاندارگیلان همچنین تاکید کرد گروه های شرکت توزیع برق در تلاشند تا مشکل قطع برق شهروندان هرچه سریع تر برطرف شود .

گفتنی است در ارتفاعات گیلان بیش از یک متر و بیست سانتی متر و در جلگه مرکزی حدود ۷۰ سانتی متر برف بارید.

هواشناسی گیلان اعلام کرد سامانه سرد و ناپایداری که از دیشب موجب بارش برف و برودت هوا در گیلان شده، بتدریج از غرب استان، تضعیف شده و شاهد کاهش ناپایداری ها و ابر در استان هستیم.

وضع هوای گیلان برای روز جمعه صاف تا قسمتی ابری و همراه با یخبندان پیش بینی شده است.

IMG_7227 IMG_7231 IMG_7233 IMG_7237 IMG_7252 IMG_7269 photo_2017-02-02_18-26-36