رئیس بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه ایمان و اراده افسران جنگ نرم در رسانه ها نقشه شوم دشمنان را با شکست مواجه کرده است، گفت:تحریم های رسانه ای نشان دهنده ضعف دشمن است.

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان، مهدی پارسا  در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بیانیه کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا مبنی بر تحریم دو خبرگزاری و یک شبکه تلویزیونی ایرانی اظهار کرد: وزارت خزانه‌داری آمریکا در تداوم سیاست‌های غیر بشردوستانه و اثبات استانداردهای دوگانه حقوق بشری خود تحریم اشخاص و رسانه‌های ایرانی را در دستورکار قرار داده که نشان از ضعف دشمن در قبال قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در راستای شکست سیاست‌های تقابلی با جمهوری اسلامی و فشار حداکثری اقدام به تحریم رسانه‌ها به عنوان پیشانی نبرد رسانه‌ای کرده است، افزود: ترس دشمن از قدرت نرم جمهوری اسلامی و قدرت اصحاب رسانه در خط مقدم جنگ رسانه‌ای نشان از شکست سیاست‌های رسانه‌ای آنها و قدرت اصحاب رسانه ایرانی در این جنگ نابرابر است.

پارسا با بیان اینکه دشمن با تمام امکانات رسانه‌ای همه تلاش خود را برای ضربه به جمهوری اسلامی و رسیدن به اهداف شوم خود به کار گرفته است، تصریح کرد: دشمن با خطای محاسباتی، علاوه بر تلاش حداکثری خود و امکانات فراوان رسانه‌ای به اهداف شوم خود نرسیده و نمی‌رسد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به تلاش مؤثر اصحاب رسانه در بیان حقیقت و روایت دستاوردهای نظام در مقابله با جریان تحریف دشمن، تصریح کرد: شبکه تلویزیونی پرس تی وی، خبرگزاری فارس و خبرگزاری تسنیم به نمایندگی از رسانه‌های داخلی با فعالیت مؤثر و جریان ساز در تیررس دشمن قرارگرفته که نشان از اثربخشی رسانه‌های داخلی در مقابل امپراتوری رسانه‌ای دنیا بوده است.

پارسا با آرزوی موفقیت برای اصحاب رسانه به ویژه رسانه‌های تحریمی در ادامه مسیر، گفت: ایمان و اراده افسران جنگ نرم یعنی اصحاب محترم رسانه نقشه شوم دشمن را نقش بر آب و خواب‌های خیالی دشمن را به کابوسی ابدی تبدیل می‌کند.