امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 10365
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : 15 مهر 1396 - 9:03 | 1854 بازدید | ارسال توسط :

تحقق اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل جهادی شاهراهی ارزشمند برای تحقق اهداف نظام و دولت است/حل معضل اشتغال و بیکاری در گرو رفع موانع اقتصادی است

به گزارش صفیر گیلان؛مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان با تاکید بر هم افزایی و همگرایی مسئولان دستگاههای اجرایی در جهت توسعه گردشگری،بر لزوم حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی تاکید کرد. به گزارش صفیر گیلان به نقل از  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان؛رضا علیزاده و معاونین ایشان با […]

تحقق اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل جهادی شاهراهی ارزشمند برای تحقق اهداف نظام و دولت است/حل معضل اشتغال و بیکاری در گرو رفع موانع اقتصادی است

به گزارش صفیر گیلان؛مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان با تاکید بر هم افزایی و همگرایی مسئولان دستگاههای اجرایی در جهت توسعه گردشگری،بر لزوم حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی تاکید کرد.

به گزارش صفیر گیلان به نقل از  روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان؛رضا علیزاده و معاونین ایشان با حضور در فرمانداری شهرستان آستارا با مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان دیدار و گفتگو نمود.

در این نشست که با هدف بررسی طرح های توسعه محور شهرستان آستارا و هم افزایی بیشتر مدیران با یکدیگر برای تعالی گردشگری این منطقه برگزار شد،رضا علیزاده توسعه گیلان را بر پایه گردشگری خواند و اظهار داشت:بهره گیری از ظرفیت های طبیعی،تاریخی و فرهنگی استان بعنوان ارکان صنعت گردشگری رونق اقتصادی را فراهم می آورد.

وی حل معضل اشتغال و بیکاری را در گرو رفع موانع اقتصادی دانست و افزود:درسایه تعاملات مدیران دستگاه های اجرایی و کاهش چالش های موجود می توان سرمایه گذار بخش خصوصی را تقویت و بهبود روند کسب و کار را شاهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان تامین و بهبود زیرساخت هایی مانند راه،راه آهن و همچنین مدرن سازی هتل ها و تقویت صنایع دستی را در توسعه گردشگری بسیار مهم و اثر گذار عنوان کرد و گفت:تحول و توسعه زاییده نگاه فرابخشی و برون گراست.

علیزاده با بیان اینکه شهرستان مرزی آستارا به عنوان کانون مراودات بین المللی زمینه تبدیل به بازار هدف گردشگری را دارد،تصریح نمود:توریسم سلامت نیز در این شهرستان یک پتانسیل قابل ملاحضه است.

مدیرمیراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در پایان بیان داشت:تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل جهادی می تواند شاهراهی ارزشمند برای تحقق اهداف نظام و دولت تدبیر و امید باشد.

بازدید از چندطرح گردشگری،بازدید از تالاب استیل و نشست با تعدادی از سرمایه گذاران حوزه گردشگری پایان بخش حضور مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان در شهرستان آستارا بود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد