امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 22 October , 2021
امروز : جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰ - 16 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 19850
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶ | 6189 بازدید | ارسال توسط :

تغییر نگرش ها به آموزش و پرورش ضروری است

به گزارش صفیر گیلان؛محمد جواد عامر در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه برخی از افراد به آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد مصرفی نگاه می کنند، گفت: برخلاف نگرش این افراد، آموزش و پرورش زیربنای تولید و توسعه جامعه محسوب می شود. وی با تاکید بر اینکه  باید […]

تغییر نگرش ها به آموزش و پرورش ضروری است

به گزارش صفیر گیلان؛محمد جواد عامر در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه برخی از افراد به آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد مصرفی نگاه می کنند، گفت: برخلاف نگرش این افراد، آموزش و پرورش زیربنای تولید و توسعه جامعه محسوب می شود.

وی با تاکید بر اینکه  باید نگاه ها به امر آموزش تغییر کند، خاطر نشان کرد: همواره معتقد به توجه ویژه به آموزش و پرورش و استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستان در راستای توسعه آموزش بوده ایم.

فرماندار ماسال رشد یا انحطاط فرهنگی یک جامعه را وابسته به آموزش و پرورش دانست و افزود: ظرفیت بالای آموزش و پرورش می تواند در حل بسیاری از مسائل و مشکلات اجتماعی و فرهنگی کارگشا باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه توجه به آموزش و پرورش از بروز آسیب ها در حوزه های دیگر می کاهد، تاکید کرد: دقت امروز ما نسبت به سرنوشت دانش آموزان، اثرات ملموس و غیر ملموس فراوانی بر آینده جامعه دارد.

نادر جهان آرائی ادامه داد: همانگونه که رئیس شورای آموزش و پرورش در سطح کشور و استان، رئیس جمهور و استاندار است، در سطح شهرستان نیز فرمانداران ریاست شورای آموزش و  پرورش را بر عهده دارند  که نشان از اهمیت امر آموزش در جامعه است.

وی با اشاره به لزوم پی گیری مطالبات دانش آموزان و فرهنگیان،  تصریح کرد: مدیران باید برای حل مشکلات پیش رو از شهامت لازم در عرصه ی مدیریت برخوردار باشند و با تمام توان و تعامل با سایر نهادها در جهت رفع کاستی ها حرکت کنند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد