به گزارش اختصاصی صفیر گیلان از فومن ؛ و با لبخند روی لب باید بنویسم که امروز و پیش از ظهر جمعه  مهمانان ویژه  یادمان یکی از طنز پردازان خوشنام کشور مرحوم استاد کیومرث صابری (گل آقا) به شهر فومن رسیدند.مهمانان یادمان کیومرث صابری*گل آقا* شامل شاعران و طنز پردازانی چون رضا رفیع شاعر،طنز پرداز و آخرین سردبیر مجله گل آقا و مجری برنامه قند پهلو و همچنین احمد عربانی طنز پرداز و کاریکاتوریست مجله گل آقا و فرامرز ریحان صفت که به مراسم نرسیدند .

یادمان  استاد کیومرث صابری  فومنی  شامگاه پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه  در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی برگزار شد که میهمانان ویژه این مراسم چون  رضا رفیع شاعر،طنز پرداز و آخرین سر دبیر مجله گل آقا  و مجری قند پهلو  و همچنین احمد عربانی  طنز پرداز و کاریکاتوریست مجله گل آقا و اکبر اکسیر و فرامرز ریحان صفت نتوانستند به این یادمان برسند.

و با لبخند روی لب باید بنویسم که امروز و پیش از ظهر جمعه  مهمانان ویژه  یادمان یکی از طنز پردازان خوشنام کشور مرحوم استاد کیومرث صابری (گل آقا) به شهر فومن رسیدند.
و با ز از رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی علت حضور بعد از یادمان را پرسیدم که ایشان در پاسخ تلفنی گفتنداین مهمانان بدلیل مسدود شدن مسیرها بر اثر کولاک و بارش شدید برف در منطقه رودبار گرفتار برف شدند و ما علارغم تماسهای مکرر با سرهنگ علیزاده فرمانده نیروی انتظامی رودبار نتوانستیم غروب روز گذشته پنج شنبه در برنامه یادمان این شاعر طنز پرداز فومنی حضور این میهمانان را داشته باشیم  و صبح امروز  این بزرگواران به شهرستان فومن امدند و در اداره ارشاد اسلامی با رییس اداره ارشاد و معاون وی و نیز فرماندار شهرستان  دیدار و گفتگویی داشتند.
این مهمانان شامل شاعران و طنز پردازانی چون رضا رفیع شاعر،طنز پرداز و آخرین سردبیر مجله گل آقا و مجری برنامه قند پهلو و همچنین احمد عربانی طنز پرداز و کاریکاتوریست مجله گل آقا و فرامرز ریحان صفت هستند.
در این دیدار از کتاب فرامرز ریحان صفت رونمایی شد و تصویری از چهره گل آقا با خودکار  کاری از خانم منیره حیاط شاهی به این بزرگواران تقدیم شد.زلیخا صفری/

photo_2017-02-03_12-16-31 photo_2017-02-03_12-16-35