امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 28 January , 2022
امروز : جمعه, ۸ بهمن , ۱۴۰۰ - 25 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 12006
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴ | 2852 بازدید | ارسال توسط :

تنها ۱۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری فومن برای طرح تجهیز و نوسازی باقی مانده است

به گزارش صفیر گیلان؛محمدرضا ابراهیم زاده رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فومن از اجرای طرح تجهیز و نوسازی در ۱۷۰ هکتار از اراضی شالیزاری روستاهای شهرستان فومنخبر داد و گفت: این طرح در مجموع شش هزار و ۴۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری شهرستان فومن را زیر پوشش گرفته است. ابراهیم زاده با بیان اینکه این ۱۷۰ هکتار مربوط […]

تنها ۱۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری فومن برای طرح تجهیز و نوسازی باقی مانده است

به گزارش صفیر گیلان؛محمدرضا ابراهیم زاده رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فومن از اجرای طرح تجهیز و نوسازی در ۱۷۰ هکتار از اراضی شالیزاری روستاهای شهرستان فومنخبر داد و گفت: این طرح در مجموع شش هزار و ۴۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری شهرستان فومن را زیر پوشش گرفته است.

ابراهیم زاده با بیان اینکه این ۱۷۰ هکتار مربوط به روستاهای نوده، معاف محله و کردآباد شهرستان فومن است، اظهار کرد: با اتمام این میزان این طرح در مجموع شش هزار و ۴۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری شهرستان فومن صورت گرفته است.

رئیس اداره جهاد کشاورزی فومن با اشاره به اینکه  تنها ۱۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری شهرستان فومن که قابلیت اجرای این طرح را داشته باقی می ماند که بعد از حل مشکل حقوقی و اجتماعی آن مقدار نیز اجرایی شده و اجرای طرح تجهیز در شهرستان فومن به اتمام می رسد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر عملیات اجرایی این طرح در روستای نوده شهرستان فومن آغاز شده است، گفت: در روستاهای معاف محله و کردآباد نیز در مرحله عقد قرارداد با سازمان جهاد کشاورزی قرار دارد.

ابراهیم زاده تصریح کرد؛ اجرای این طرح در سطح اراضی شالیزاری سبب مصرف بهینه آب کشاورزی، کاهش هزینه کارگر و حمل و نقل و همچنین افزایش درآمد کشاورز و استفاده از ماشین آلات کشاورزی و سهولت در انجام کار کشاورزی می شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد