پرسپولیسی ها برای تقویت خود سراغ ستاره های لیگ رفتند و گفته می شود توافقاتی پنهانی نیز حاصل شده است. به گزارش صفیر گیلان به نقل از سرویس ورزشی جام نیـوز، پرسپولیس در حالی صدرشین لیگ برتر است که هوادارانش به نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا زیاد خوش بین نیستند. قرمزها در بازی […]

پرسپولیسی ها برای تقویت خود سراغ ستاره های لیگ رفتند و گفته می شود توافقاتی پنهانی نیز حاصل شده است.

به گزارش صفیر گیلان به نقل از سرویس ورزشی جام نیـوز، پرسپولیس در حالی صدرشین لیگ برتر است که هوادارانش به نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا زیاد خوش بین نیستند.

قرمزها در بازی های اخیر نشان دادند که روی نیمکت گزینه های کارآمد زیادی ندارند و در همین شرایط هم امید عالیشاه و احمد نوراللهی را هم به خاطر رفتن به سربازی از دست می دهند.

تنها راهی که باشگاه بتواند هواداران و کادر فنی را به ادامه راه امیدوار کند جذب چند بازیکن کارآمد است و در همین راستا هم مدت هاست که مذاکراتی انجام شده است.

حالا خبر رسیده که پرسپولیسی ها به طور پنهانی توافقاتی با برخی گزینه ها داشته اند که در رأس لیست آنها سروش رفیعی قرار دارد.

رفیعی که به پرسپولیس قول داده بود در صورت حضور در ایران فقط برای این تیم بازی می کند و البته همین قول را هم به تراکتوری ها داده بود، خیلی زود استقلال را از میان پیشنهاداتش خارج کرد و البته مذاکره با باشگاه های اروپایی را در اولویت خود قرار داد.

گفته می شود مسائل مالی برای ستاره تراکتورسازی اهمیت فراوانی در مذاکرات داشته و مذاکره کنندگان پرسپولیس نیز قول های ویژه ای در این خصوص به این بازیکن داده اند تا جایی که تیم های اروپایی هم به آسانی از رده خارج شده و به توافق نهایی برای عقد قرارداد برسند.