امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 28 September , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 3 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 1086
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 14 دی 1395 - 14:04 | 1832 بازدید | ارسال توسط :

توجه به استعدادهای جامعه معلولان ،تغییر نگرش مردم و رشد و پرورش خلاقیت آنهادر جامعه مهم است

به گزارش صفیر گیلان ،دکتر محمدرضا پارسی مدیرکل بهزیستی  با بیان اینکه از ۲۴ نمایشنامه که  به دبیرخانه جشنواره تئاتر معلولان ارسال شد  ۱۴ نمایشنامه برای بازبینی انتخاب و داوران از بین آنها تعداد هفت نمایشنامه را برای بخش جشنواره تئاتر برگزیدند . محمد رضا پارسی در نشست خبری به مناسبت برگزاری جشنواره تئاتر معلولان […]

توجه به استعدادهای جامعه معلولان ،تغییر نگرش مردم و رشد و پرورش خلاقیت  آنهادر جامعه مهم است

به گزارش صفیر گیلان ،دکتر محمدرضا پارسی مدیرکل بهزیستی  با بیان اینکه از ۲۴ نمایشنامه که  به دبیرخانه جشنواره تئاتر معلولان ارسال شد  ۱۴ نمایشنامه برای بازبینی انتخاب و داوران از بین آنها تعداد هفت نمایشنامه را برای بخش جشنواره تئاتر برگزیدند .

محمد رضا پارسی در نشست خبری به مناسبت برگزاری جشنواره تئاتر معلولان اظهار کرد: رسالت اصلی بهزیستی را نمایش توانمندی‌های جامعه معلولان دانست و افزود : توجه به استعدادهای جامعه معلولان امری ضروری بوده و تغییر نگرش مردم و رشد و پرورش خلاقیت در جامعه مهم است .

مدیرکل بهزیستی افزود : ۲۴ نمایشنامه به دبیرخانه جشنواره تئاتر معلولان ارسال شد که از بین آنها ۱۴ نمایشنامه برای بازبینی انتخاب شد و داوران از بین آنها تعداد هفت نمایشنامه را برای بخش جشنواره تئاتر برگزیدند .

وی افزود : هفت نمایشنامه را شامل خروس نگو یه ساعته، شنل قرمزی و گرگ دست و پا چلفتی، مردم چه می‌بینند، از یاد رفته، پایان‌نامه، کارگران مشغول کارند و صحنه آخر در بخش‌های صحنه‌ای، کودک و نوجوان و خیابانی را از عناوین نمایشنامه مذکور عنوان کرد.
دکتر محمدرضا پارسی با بیان اینکه نمایشنامه‌های مذکور از روزهای ۱۴ تا ۱۶ دی ماه جاری به مدت سه روز با هم رقابت می‌کنند، تصریح کرد: داوران هنرمند مطرح ایرج راد، اصغر همت و محمود طیاری برگزیدگان این جشنواره را مشخص می‌شود و طی مراسمی که در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود به نفرات برتر هر رشته نخست تا سوم جوایز نفیسی داده می‌شود .

مدیرکل بهزیستی با اشاره به برگزیدگان نمایش در رشته‌های نمایشنامه‌ نویسی کارگردانی ، بازیگری اول، دوم و سوم زن و مرد عنوان کرد و گفت: در سال جاری یک جایزه به جشنواره اضافه شده و جایزه توسط تماشاگران به نمایش برتری که مورد قبول تماشاگران است، داده می‌شود .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد