امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 7972
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 07 مرداد 1396 - 12:58 | 1396 بازدید | ارسال توسط :

توسعه صنعت کشاورزی و گردشگری می تواند افزایش تولید ،بهبود وضعیت اشتغال و در نتیجه رونق اقتصادی را به همراه داشته باشد

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان ، محمدرضا محسنی  در حاشیه  جشنواره جوکول که در روستای میرسرای این شهرستان برگزار شد گفت :‌مهمترین محور برگزاری این جشنواره سپاسگزاری از درگاه احدیت و ارج نهادن به زحمات کشاورزانی است که با کمک دستگاه های اجرایی توانسته اند محصول خود را به بار بنشانند. فرماندار […]

توسعه صنعت کشاورزی و گردشگری می تواند افزایش تولید ،بهبود وضعیت اشتغال و در نتیجه رونق اقتصادی  را به همراه داشته باشد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان ، محمدرضا محسنی  در حاشیه  جشنواره جوکول که در روستای میرسرای این شهرستان برگزار شد گفت :‌مهمترین محور برگزاری این جشنواره سپاسگزاری از درگاه احدیت و ارج نهادن به زحمات کشاورزانی است که با کمک دستگاه های اجرایی توانسته اند محصول خود را به بار بنشانند.
فرماندار شفت با بیان اینکه این شهرستان یکی از قطب های تولید برنج و پرورش ماهیان گرم آبی در گیلان است افزود :‌کشاورزی و گردشگری سبب افزایش تولید و بهبود وضعیت اشتغال و در نتیجه رونق اقتصادی در شهرستان شفت خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ۱۴ هزار هکتار شالیزار در شفت وجود دارد افزود :‌ ظرفیت های کشاورزی در این شهرستان باید مورد بهره برداری بهتری قرار گیرد.
محسنی با بیان اینکه در مهر ماه سال ۱۳۷۴ بخش شفت به شهرستان تبدیل شد و این تاریخ می تواند به عنوان روز شفت گرامی داشته شود افزود :‌میراث فرهنگی ؛ گردشگری و صنایع دستی باید به منظور نشان دادن جاذبه ها و ظرفیت ها ی این شهرستان ، برگزاری جشنواره روز شفت را پیگیری کند.
حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از برگزارکنندگان جشنواره جوکول در شفت گفت : آداب و رسوم گذشته را باید خودمان زندن نگه داریم .
وی با اشاره به اینکه روستایی باید نیازهای روزانه زندگی را در روستا تولید کند افزود : تولید زباله در مناطق روستایی می تواند به حداقل برسد .
افتخاری با بیان اینکه میزان تولید برنج مرغوب شفت قابل افزایش است افزود :‌ برگزاری جشنواره های فرهنگی و اجتماعی می تواند م جاذبه های گردشگری و میراث معنوی این شهرستان را معرفی کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد