امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 36932
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 15 تیر 1399 - 13:32 | 10244 بازدید | ارسال توسط :

توکل به خدا،مردمداری، سخت‌کوشی، خلوص نیت از ویژگی های بارز شهیدان انصاری و نورانی است

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛محل شهادت شهید علی انصاری تنها استاندار شهید کشور و شهید علیرضا نورانی معاون عمرانی او، با حضور دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان، خانواده شهیدان انصاری و نورانی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، گلباران و به مقام شامخ آنان ادای احترام شد. نماینده عالی دولت در […]

توکل به خدا،مردمداری، سخت‌کوشی، خلوص نیت از ویژگی های بارز شهیدان انصاری و نورانی است
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛محل شهادت شهید علی انصاری تنها استاندار شهید کشور و شهید علیرضا نورانی معاون عمرانی او، با حضور دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان، خانواده شهیدان انصاری و نورانی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، گلباران و به مقام شامخ آنان ادای احترام شد.
نماینده عالی دولت در گیلان در سخنانی؛ با اشاره به اینکه هرساله مراسم‌هایی به نشانه قدرشناسی از خدمات شهیدان انصاری و نورانی برگزار می‌شود، گفت: همه کسانیکه در جهت خدمت خالصانه به مردم انجام وظیفه می‌کنند، مورد تکریم هستند.
دکتر زارع بر ضرورت بهره مندی از بستر اینترنت، فضای مجازی و ابزارهای رسانه ای برای معرفی ویژگی‌های شهیدان به نسل جوان تاکید و  تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت خصوصا اندیشه های این دو شهید گرانقدر، اصحاب رسانه و صداسیما بیش از گذشته اهتمام ورزند.
 وی خصلت‌های نیکوی این شهیدان همچون توکل به خداوند، مردم‌داری، تواضع، سخت‌کوشی، خلوص نیت و انگیزه وافر خدمت به مردم را الگوی آحاد جامعه خواند و اظهار داشت: مراسم تکریم یاد و خاطره شهیدان انصاری و نورانی امسال به سبب وجود کرونا، متفاوت از سال‌های گذشته و بصورت تلویزیونی از سیمای مرکز گیلان پخش می‌شود.
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد