امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 16 October , 2021
امروز : شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰ - 10 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 18751
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰ | 15140 بازدید | ارسال توسط :

ثبت نام انتخاب صادرکنندگان برگزیده استان گیلان آغاز شد.

به گزارش صفیر گیلان؛رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: سازمان توسعه تجارت ایران طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان عرصه صادرات کالاها و خدمات غیرنفتی و براساس معیارهای مقرر و شاخص های مندرج در سایت www.tpo.ir درصدد شناسایی […]

ثبت نام انتخاب صادرکنندگان برگزیده استان گیلان آغاز شد.

به گزارش صفیر گیلان؛رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: سازمان توسعه تجارت ایران طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان عرصه صادرات کالاها و خدمات غیرنفتی و براساس معیارهای مقرر و شاخص های مندرج در سایت www.tpo.ir درصدد شناسایی الگوهای موفق در عرصه صادرات و معرفی آنان به عنوان صادرکنندگان برگزیده استانی سال۱۳۹۷ در بیست و دومین سالروز ملی صادرات می باشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، منوچهر صدفی ضمن دعوت از کلیه صادرکنندگان محترم استان، مراحل این انتخاب را به شرح ذیل اعلام کرد: متقاضیان باید ابتدا به سایت اختصاصی سازمان توسعه تجارت ایران به آدرسwww.tpo.ir در قسمت صادرکنندگان نمونه مراجعه کنند، سپس با مطالعه دقیق شرایط، ضوابط و معیارها و تکمیل فرم مربوطه، براساس هر یک از گروههای کالایی، به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند. زمان این ثبت نام از روز شنبه مورخ۱۷/۶/۱۳۹۷ آغاز و تا روز پنج شنبه مورخ۱۹/۷/۱۳۹۷به مدت یک ماه ادامه دارد.

وی افزود: تحویل اصل و مدارک و مستندات از روز سه شنبه۲۰/۶/۹۷ شروع می شود و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۷/۱۳۹۶ ادامه دارد. مدارک موردنیاز باید به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی سال ۱۳۹۷ مستقر در سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان(اداره بازرگانی خارجی) ارائه گردد.
این مقام مسئول همچنین اظهار داشت: متقاضیان شرکت در فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی می توانند جهت کسب هرگونه اطلاعات مورد نیاز با اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تماس حاصل نمایند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد