به گزارش صفیرگیلان؛ثبت نام ۱۹۰ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شفت و احمدسرگوراب تعداد ۱۹۰ نفر تا ظهر جمعه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شفت ثبت نام کرده اند . محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت با اشاره به اینکه تاکنون ۱۹۰ نفر جهت حضور در پنجمین دوره […]

 

به گزارش صفیرگیلان؛ثبت نام ۱۹۰ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شفت و احمدسرگوراب تعداد ۱۹۰ نفر تا ظهر جمعه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شفت ثبت نام کرده اند .

محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت با اشاره به اینکه تاکنون ۱۹۰ نفر جهت حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان ثبت نام کرده اند تصریح کرد: از مجموع این افراد ۹۳ نفر در بخش مرکزی ، ۹۲ نفر در بخش احمد سرگوراب ، ۴ نفر در شهر شفت و ۱ نفر در شهر احمدسرگوراب ثبت نام نموده اند.

وی افزود: از این تعداد ۷ نفر از بانوان شهرستان می باشند. فرماندار شفت در ادامه از تمام کسانی که در پیشخوان های دولت اقدام به ثبت نام اولیه نموده اند خواست که در اسرع وقت به فرمانداری و بخشداری های تابعه جهت ثبت نام نهایی مراجعه نمایند.

ایشا ن همچنین از تمام کسانی که در خود توانمندی خدمت به مردم را احساس می کنند خواست که در مدت زمان باقی مانده اقدام به ثبت نام نموده و این امر را به آخرین ساعات موکول ننمایند.

شایان ذکر است که آخرین مهلت جهت ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱/۶ می باشد و مدت زمان ثبت نام در انتخابات به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.