امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 25 October , 2021
امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰ - 19 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 660
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵ | 1941525 بازدید | ارسال توسط :

جشنواره ها در حفظ و گسترش فرهنگ،اداب و رسوم تاثیر گذارند/ایجاد نشاط اجتماعی از وظایف مسئولان اجرایی /در هر شهری باشم وظیفه ام خدمت به مردم است

  به گزارش اختصاصی صفیر گیلان ،فرماندار فومن درحاشیه  جشنواره اربا دوشاو در  با اشاره به اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند در حفظ ،گسترش احیاء فرهنگ و اداب و رسوم مردم منظقه تاثیر گزار باشد گفت:با وجود اسیبهای اجتماعی کنونی جامعه ایجاد نشاظ اجتماعی از اقدامات و  وظایف مسئولان اجرایی است. به گزارش […]

جشنواره ها در  حفظ و گسترش فرهنگ،اداب و رسوم تاثیر گذارند/ایجاد نشاط اجتماعی از وظایف مسئولان اجرایی /در هر شهری باشم وظیفه ام خدمت به مردم است

 

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان ،فرماندار فومن درحاشیه  جشنواره اربا دوشاو در  با اشاره به اینکه برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند در حفظ ،گسترش احیاء فرهنگ و اداب و رسوم مردم منظقه تاثیر گزار باشد گفت:با وجود اسیبهای اجتماعی کنونی جامعه ایجاد نشاظ اجتماعی از اقدامات و  وظایف مسئولان اجرایی است.

به گزارش صفیر گیلان از فومن،میر شمس مومن زاده فرماندار فومن در جشنواره اربا دوشاو در روستای دارباغ شهرستان فومن ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم و عید بزرگ گفت:جا دارد که من به نوبه خود از شورای روستا دارباغ و از  مسئول برگزار کننده جشنواره جناب قنبر زاده  و نیز از هنرمندان عزیزی که با جذابیت خاص  کار خود  در بهتر برگزار شدن جشنواره تلاش کردند تقدیر و تشکر کنم.

میر شمس مومن زاده برگزاری چنین جشنواره هایی را در حفظ،نگهداری،گسترش و احیاءفرهنگ مردم منظقه تاثیر گزار خواند و گفت:با وجود اسیبهای اجتماعی ایجاد چنین نشاط اجتماعی از اقدامات مهم است که مسئولان اجرایی   باید در برنامه های خود مبذول دارند.

فرماندار فومن ضمن تشکر از برگزار کنندگان و عزیزان هنرمند  گفت:شما عزیزان به ایفای مسئولیت ما کمک می کنید .

وی ضمن ارزوی سلامتی و نشاط برای مردم  و عوامل اجرایی تاکید کرد:ما اعلام امادگی می کنیم تا عزیزانی مثل قنبر زاده برنامه های این چنینی  را تخت حمایت و پشتیبانی مسئولان اجرایی بیشتر کنند واین خدمت به مردم عزیز وظیفه ماست.

فرماندار فومن در حاشیه جشنواره گفت: من کارمند دولت هستم و هر جا مقدور شود خدمت می کنمو در حال حاضر در شهرستان فومن هستم و اگر در شهر دیگری باشم باز وظیفه ام خدمت است و این خدمت یکسان برای مردم استانم است.

مومن زاده تصریح کرد؛اعتقادبه حمایت از این برنامه امدم و نیاز داریم برای ارتقاء نشاط اجتماعی از این جشنواره ها حمایت کنیم.

%d9%81%d8%b12%d9%81%d8%b14%d9%81%d8%b13%d9%81%d8%b17%d9%81%d8%b19%d9%81%d8%b111%d9%81%d8%b15

تهیه گزارش؛زلیخا صفری

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۱

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد