جلوگیری از تردد ۲۴ گروه گردشگری و ورزشی فاقد مجوز در گیلان

صفیر گیلان؛سرهنگ جاور صفاری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در سطح جاده‌های استان شاهد تنوع کاربران ترافیکی هستیم، اظهار کرد: خودروهای سبک، سنگین و دارای مسافر، موتورسواران و دوچرخه‌سواران به صورت مداوم در معابر برون شهری حرکت می‌کنند که باید مسئولان گروه‌های گردشگری و ورزشی، حساسیت ویژه‌ای بر ایمنی تردد این نوع از کاربران در سطح معابر استان داشته باشند.

وی گفت: در راستای ساماندهی و برخورد با گروه‌های گردشگری و ورزشی فاقد مجوز و همچنین با توجه به اینکه عده‌ای از افراد که با انجام حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز نسبت به برهم زدن نظم عمومی در معابر برون شهری اقدام می‌کنند، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دو روز پایانی هفته گذشته در سطح استان اجرا شد.

رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: با به‌کارگیری ۹ تیم پلیس راه از تردد ۲۴ گروه گردشگری فاقد مجوز در قالب ۳ دستگاه اتوبوس و ۵ دستگاه مینی‌بوس شامل ۱۶۵ نفر و همچنین ۴۵ دستگاه خودرو آفرودی به تعداد ۹۳ نفر و ۷ تور دوچرخه‌سواری به تعداد ۸۶ نفر جلوگیری شد.

این مقام انتظامی در پایان به نارضایتی مردم از اقدامات هنجارشکنانه گروه‌های گردشگری و ورزشی فاقد مجوز اشاره و تصریح کرد: برخورد با افراد هنجارشکن به صورت مستمر در دستورکار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام