صفیر گیلان؛بررسی وضعیت ۱۳روستای فاقد آنتن دهی همراه اول درشهرستان ماسال و نیاز به اجرای آن درنقاط روستایی در حال توسعه درقالب طرح uso و همچنین تجهیز و راه اندازی ۶ سایت همراه اول از جمله موارد مطرح شده در این گفتگو ها بوده است

به گزارش صفیر گیلان به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان ، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر استانی به همراه سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری راهی گیلان و به نمایندگی از دولت سیزدهم با حضور در گلزار شهدای رضوانشهر و ادای احترام به مقام شامخ شهدا وارد این شهرستان شد.

دیدار با خانواده یکی از شهدای والامقام شهرستان رضوانشهر و شرکت در جلسه شورای اداری این شهرستان ، از جمله برنامه‌های وزیر ارتباطات در این سفر بوده است.

زارع پور وزیر ارتباطات در ادامه سفر یک روزه خود به استان گیلان، راهی شهرستان ماسال نیز شد و پس از دیدار با خانواده معظم شهید والا مقام رامین امیری یکی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس ، در شورای اداری شهرستان ماسال شرکت نمود .

گفتنی است درحاشیه جلسه شواری اداری شهرستان ماسال ، اصغر پوراسماعیل جانباز رئیس اداره مخابرات این شهرستان با عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، فرزاد توکلی مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان و حسین حمیدی پور، مدیر کل دفتر امور هماهنگی استانها دیدار و گفتگو داشت .

بررسی وضعیت ۱۳روستای فاقد آنتن دهی همراه اول درشهرستان ماسال و نیاز به اجرای آن درنقاط روستایی در حال توسعه درقالب طرح uso و همچنین تجهیز و راه اندازی ۶ سایت همراه اول از جمله موارد مطرح شده در این گفتگو ها بوده است