امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 17 October , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰ - 11 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 19884
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵ | 4650 بازدید | ارسال توسط :

حفظ منابع طبیعی از خطر نابودی نیازمند عزم عمومی است نه ویترین شیشه

  به گزارش صفیر گیلان/ ، محمدرضا محسنی امروز – شنبه – در آیین معارفه سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت با اشاره به اینکه جنگل ها یکی از مواهب الهی و متعلق به همه مردم است افزود : موضوع انفال همواره در آموزه های دینی ما مورد تاکید قرار گرفته است . […]

حفظ منابع طبیعی از خطر نابودی نیازمند عزم عمومی است نه ویترین شیشه

 

به گزارش صفیر گیلان/ ، محمدرضا محسنی امروز – شنبه – در آیین معارفه سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت با اشاره به اینکه جنگل ها یکی از مواهب الهی و متعلق به همه مردم است افزود : موضوع انفال همواره در آموزه های دینی ما مورد تاکید قرار گرفته است .

فرماندار شفت با بیان اینکه ۳۲هزار هکتار اراضی جنگلی در شفت وجود دارد افزود : با تمهیدات دستگا ه های ذیربط  در دو سال اخیر قاچاق چوب در این شهرستان روند نزولی داشته است .

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه بهترین راه حفاظت از جنگل بهره گیری از ظرفیت مردم است اظهار نمود : حفظ منابع طبیعی نیازمند عزمی عمومی است و با قرار دادن آن در ویترین شیشه ای و گماردن چند نگهبان محقق نخواهد شد .

وی در ادامه اشرافیت بر وظایف سازمانی و رعایت قانون را از شاخص های مدیران موفق برشمرد و افزود : مردم بهترین ناظر بر عملکردهای مدیران هستند و در این راستا همگی باید پایبند به قانون باشیم .

در پایان این نشست ابراهیم فرجی به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شفت معرفی شد . وی پیش از این کارشناس مسوول ساماندهی جنگل نشینان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان بود و همچنین مدیریت منابع طبیعی شهرستان  های ماسال و صومعه سرا را نیز در کارنامه خود دارد .

گفتنی است چندی پیش ناصر جمالزاده مدیر قبلی اداره منابع طبیعی وآبخیزداری  شهرستان شفت بازنشسته شد .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد