امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 17 October , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰ - 11 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 18495
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵ | 19046 بازدید | ارسال توسط :

خدمات ارائه شده در شهرستان فومن توسط دولت در نوع خود بی‌نظیر و بی‌سابقه است/شهرستان فومن از لحاظ جذب اعتبارات مسکن و اشتغالزایی مددجویی در رده دوم استان

  به گزارش صفیر گیلان؛ همزمان با ششمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار  و نماینده شهرستان فومن  و شفت و مدیران ادارات چند پروژه عمرانی شهرستان به بهره برداری رسید. در این مراسم حجت‌الاسلام افتخاری پروژه های بهره برداری شده در هفته دولت را نشان دهنده مدیریت خوب شهرستان دانست و گفت: خوشبختانه […]

خدمات ارائه شده در شهرستان فومن توسط دولت در نوع خود بی‌نظیر و بی‌سابقه است/شهرستان فومن از لحاظ جذب اعتبارات مسکن و اشتغالزایی مددجویی در رده دوم استان

 

به گزارش صفیر گیلان؛ همزمان با ششمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار  و نماینده شهرستان فومن  و شفت و مدیران ادارات چند پروژه عمرانی شهرستان به بهره برداری رسید.

در این مراسم حجت‌الاسلام افتخاری پروژه های بهره برداری شده در هفته دولت را نشان دهنده مدیریت خوب شهرستان دانست و گفت: خوشبختانه با همدلی مسئولان در شرایطی که کشور از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردار نیست، شاهد افتتاح بیش از ۳۱ میلیارد تومان پروژه هستیم که نشان دهنده تلاش مسئولان برای جذب اعتبارات بوده است.

نماینده فومن و شفت با قدردانی از تلاش‌های مدیر بنیاد مسکن فومن در جهت آسفالت راه‌های روستایی بر لزوم ادامه این روند تاکید کرد و افزود: این نوید را به مردم می‌دهم که آسفالت راه‌های روستایی چه در بخش بنیاد مسکن و‌ چه راه و شهرسازی ادامه می باید.

افتخاری افتتاح خط پروژه انتقال آب روستای اتورسرا و همچنین مسکن مددجویی را دیگر اقدام مناسب جهت بهره‌مندی مردم از خدمات عنوان کرد و گفت: امیدوارم روند خدمت رسانی به مردم با همین قدرت تا ۲۲ بهمن ادامه داشته باشد.

وی همچنین از حل مشکل دو مدرسه ۱۳ آبان و فاطمیه فومن پس از مذاکرات صورت گرفته با وزیر آموزش و پرورش خبرداد و گفت: حکم تخلیه مدرسه سبب نگرانی مردم شده بود که خوشبختانه آقای بطحایی دستور دادند ۷۰۰ میلیون تومان در مرحله اول واریز شود و یک ماه آینده نیز مبلغ دیگری واریز می شود.

‌افتخاری با بیان اینکه روند فعلی خدمات ارائه شده در شهرستان فومن توسط دولت در نوع خود بی نظیر است، گفت: چنین خدماتی در طی سالهای گذشته سابقه نداشته است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در پایان بر لزوم صبر و بردباری مردم در جهت رفع مشکلات تاکید کرد و افزود: یقین بدانید که باتوجه به برنامه ریزی مسئولان آینده این شهرستان روشن است زیرا مدیران بیکار ننشسته اند و در حال تلاش هستند.

image_2018_8_29-9_2_32_297_ECW

افتتاح پروژه آسفالت معابر روستاهای موسی کوه، کیش دره و لتین پرد آلیان فومن

در این مراسم که با حضور جمعی از اهالی روستا، فرماندار شهرستان فومن، نماینده شهرستان فومن و شفت و جمعی از روسای ادارات برگزار شد، ۳/۵ کیلومتر از راه های روستاهای موسی کوه، کیش دره و لتین پرد آلیان فومن توسط بنیاد مسکن آسفالت شد.

در همین زمینه عفتی مدیر بنیاد مسکن فومن گفت: موسی کوه آلیان روستای پایلوت محرومیت زدایی شهرستان فومن بوده که با درخواست بنیاد مسکن شهرستان فومن با توجه به نزدیکی کیش دره و لتین پرد این سه روستا در یک پروژه واحد دیده شده و همچنین باتوجه به کوهستانی و صعب‌العبور بودن منطقه ۳۰ میلیون تومان از حساب صد حضرت امام برای زیرسازی آسفالت آن هزینه شده است.

حجت‌الاسلام افتخاری در این مراسم با بیان اینکه در جریان مشکلات مردم شهرستان قرار دارد، اظهار کرد: اگرچه برخی موانع اداری وجود دارد اما با همدلی و همزمانی مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه پدران و‌مادران بابت اشتغال فرزندان تحصیل کرده خود، خون دل می‌خورند، اظهار کرد: به دنبال آن هستیم که دو طرح بزرگ اشتغالزایی در دو شهرستان فومن و شفت ایجاد کنیم.

حجت‌الاسلام افتخاری در این مراسم با بیان اینکه در جریان مشکلات مردم شهرستان قرار دارد، اظهار کرد: اگرچه برخی موانع اداری وجود دارد اما با همدلی و همزمانی مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه پدرمان و‌مادران بابت اشتغال فرزندان تحصیل کرده خود، خون دل می‌خورند، اظهار کرد: به دنبال آن هستیم که دو طرح بزرگ اشتغالزایی در دو شهرستان فومن و شفت ایجاد کنیم.

image_2018_8_29-9_1_21_93_PU1
افتتاح یک پروژه آبرسانی روستایی

در مراسمی که صبح امروز چهارشنبه با حضور محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن و حجت الاسلام افتخاری نماینده فومن و شفت در مجلس برگزار شد، خط انتقال آب روستای اتورسرا افتتاح شد.

در این پروژه که با حفر دو حلقه چاه و اعتبار ۲.۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است، ۴ هزار و ۱۰۰ متر طول خط لوله به سایت سرداران شهید باغبانان کشیده شده است و موجب تقویت فشار آب حدود ۹۰ روستای شهرستان فومن می‌شود.

image_2018_8_29-8_56_50_343_HFB

افتتاح جایگاه اختصاصی پمپ بنزین اساسه

این مراسم با حضور عباسی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گیلان، قاسم نژاد فرماندار فومن، حجت‌الاسلام افتخاری نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در شهر ماکلوان به بهره‌برداری رسیده است.

این جایگاه که از تسهیلات ۲/۵ میلیاردی بهره گرفته است، دارای ۸ دستگاه تلمبه دونازله و همچنین ۲۶۰۰ مترمربع وسعت است.

باتوجه به گردشگری پذیر بودن شهرستان فومن این جایگاه می‌تواند حداقل روزانه ۱۰۰ هزار لیتر بنزین توزیع کند.

image_2018_8_29-9_1_58_752_Hz6

افتتاح ۲۹ واحد مسکن مددجویی

در آستانه عید غدیرخم با حضور فرماندار شهرستان فومن، نماینده فومن و شفت در مجلس، جمعی از مدیران شهرستان و مردم افتتاح همزمان ۲۹ واحد مسکن مددجویی که با تسهیلات کمیته امداد و همچنین خیرین ساخته شده است به طور نمادین در ماکلوان برگزار شد.

گفتنی است شهرستان فومن از لحاظ جذب اعتبارات مسکن و اشتغالزایی مددجویی در رده دوم استان قرار دارد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد