امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 28 September , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 3 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 18241
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : 20 مرداد 1397 - 15:39 | 10670 بازدید | ارسال توسط :

خنثی سازی توطئه های دشمن نیازمند قلم محکم خبرنگاران انقلابی است

به گزارش صفیر گیلان؛مهندس عسکر حسنی پور در آئین تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار به همه اصحاب رسانه و دست اندرکاران عرصه خبر و اطلاع رسانی گفت: خبرنگاران نقش مهمی در تنویر افکار عمومی جامعه دارند و می طلبد با درایت و رعایت حرفه خبرنگاری به این مقوله […]

خنثی سازی توطئه های دشمن نیازمند قلم محکم خبرنگاران انقلابی است

به گزارش صفیر گیلان؛مهندس عسکر حسنی پور در آئین تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار به همه اصحاب رسانه و دست اندرکاران عرصه خبر و اطلاع رسانی گفت: خبرنگاران نقش مهمی در تنویر افکار عمومی جامعه دارند و می طلبد با درایت و رعایت حرفه خبرنگاری به این مقوله مهم رسانه ای بپردازند.

مهندس حسنی پور با بیان اینکه توجه شخص رئیس جمهور به موضوع چرخه آزادانه اطلاعات موجب شده تا رسانه های منتقد نیز آزادانه موضوعات را نقد کنند اظهار کرد: خبرنگاران می توانند با رعایت نقد منصفانه در پیشبرد اهداف دولت در کاهش کاستی ها گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه وظیفه خبرنگار کشف حقیقت اطلاعات در یک قالب صیح ، سریع ، شفاف است، گفت: خبرنگاران باید مبنای کار خودشان را حرفه ای بودن و مردمی بودن قرار دهند.

مهندس حسنی پور افزود: با توجه به پیچیدگی هایی که امروز در فضای مجازی داریم و دشمنان نظام و انقلاب در زمینه های مختلف از جمله جنگ اقتصادی با سناریوی مختلف به دنبال ناامیدی مردم و جامعه هستند که رسانه ها در بی اثر کردن اقدامات خصمانه دشمن نقش مهمی دارند.

وی با اشاره به تلاش های دولت تدبیر و امید در راستای توسعه عمرانی شهرستان گفت: دولت نگاه ویژه ای به پروژه های خط ریلی آهن و سد شفارود دارد که جزء برنامه های استراتژیک دولت در این شهرستان محسوب می شوند.

فرماندار رضوانشهر به نقل از مقامات کشوری بهره برداری از پروژه سد مخزنی شفارود را در سال ۹۹ بشارت داد.

مهندس حسنی پور به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر دولت اشاره کرد و افزود: در این راستا بیش از ۲۰۰ طرح به مبلغ ۲۳ میلیارد تومان به بانک های عامل شهرستان معرفی شده اند و تمام تلاش ما این است که این طرح ها باعث ایجاد اشتغال بشود.

در پایان توسط فرماندار رضوانشهر ۲۱ نفر از خبرنگاران خبرگزاری، روزنامه ها، صداو سیما و پایگاه های خبری شهرستان تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد