صفیرگیلان/به نقل از  مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، همزمان با سالروز ولادت ام بیها، همسر ولایت و مادر امامت، حضرت زهراء(س) خیر منطقه آزاد انزلی در اقدامی انسانی و اخلاقی اقدام به تأمین و تودیع هزینه های مالی جهت آزادی شش زندانی جرائم غیر عمد نمود. براین اساس در […]

صفیرگیلان/به نقل از  مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، همزمان با سالروز ولادت ام بیها، همسر ولایت و مادر امامت، حضرت زهراء(س) خیر منطقه آزاد انزلی در اقدامی انسانی و اخلاقی اقدام به تأمین و تودیع هزینه های مالی جهت آزادی شش زندانی جرائم غیر عمد نمود.

براین اساس در آستانه ولادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت روز مادر یکی از فعالین اقتصادی و افراد خیر منطقه با همکاری سازمان زندانهای استان گیلان، دادستان و انجمن حمایت از زندانیان بندرانزلی از طریق پرداخت بیش از یک میلیارد ریال، زمینه آزادی و بازگشت به آغوش خانواده این افراد را فرآهم کردند.

گفتنی است فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران بهمراه خیرین منطقه ظرف سالهای اخیر اقدامات خیرخواهانه و انسان دوستانه ای متعددی را در حوزه های تأمین هزینه و امکانات درمانی، آموزشی ،اشتغالزایی و برنامه های حمایتی از افراد نیازمند به انجام رسانده اند که بیشترین نمود آن را می توان در دوران همه گیری کرونا و کمک به ستاد اربعین حسینی مشاهده نمود.