امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 989
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : 11 دی 1395 - 10:13 | 2439 بازدید | ارسال توسط :

درخشش ورزشکاران گیلانی در جشنواره استعدادیابی بدمینتون کشور

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان ، دبیر هیات بدمینتون استان گیلان در این خصوص گفت : در جشنواره استعدادیابی بدمینتون دختران و پسران کشور که در زنجان برگزار شد ، ورزشکاران گیلانی ۲ مقام دومی را کسب کردند . بهرام نژادخاوری افزود : در این جشنواره که در رده سنی هشت تا […]

درخشش ورزشکاران گیلانی در جشنواره استعدادیابی بدمینتون کشور

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان ، دبیر هیات بدمینتون استان گیلان در این خصوص گفت : در جشنواره استعدادیابی بدمینتون دختران و پسران کشور که در زنجان برگزار شد ، ورزشکاران گیلانی ۲ مقام دومی را کسب کردند .
بهرام نژادخاوری افزود : در این جشنواره که در رده سنی هشت تا ۱۲ سال برگزار شد ، طبق سهمیه بندی در نظر گرفته شده برای استان ها ، از گیلان ۲ دختر و ۲ پسر حضور داشتند که خوشبختانه این ورزشکاران توانستند ۲ عنوان دومی را به خود اختصاص دهند .
وی اظهار کرد: بر این اساس و در پایان این جشنواره و در بخش دختران ، مائده رضاپور از استان گیلان با درخشش خود توانست عنوان دوم جشنواره استعدادیابی بدمینتون کشور را کسب کند .
وی ادامه داد: همچنین در بخش جشنواره استعدادیابی بدمینتون پسران ، دانیال صفایی دیگر ورزشکار گیلانی حاضر در این دوره ، موفق شد عنوان دوم این دوره از جشنواره استعدایابی بدمینتون را به خود اختصاص دهد .
دبیر هیات بدمینتون استان گیلان بیان کرد: طبق اعلام و تصمیم فدراسیون بدمینتون ، جشنواره استعدادیابی بدمیبنتون کشور در چهار منطقه برگزار شد که استان گیلان در منظقه زنجان شرکت داشت.
در استان گیلان بیش از یکهزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در ۲ بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف ، در رشته ورزشی بدمینتون فعالیت دارند .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد