امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 17 January , 2022
امروز : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ - 14 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 12309
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۲ | 1681 بازدید | ارسال توسط :

در راستای ارتقای کیفیت دانشگاه آزاد برای زدن حرف اول در آموزش عالی تلاش می کنیم

    صفیرگیلان، علی‌اکبر ولایتی امروز در دیدار با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان اظهار کرد: بنده از دوره دبیرستان از مطالب آیت‌الله قربانی در مجله مکتب اسلام بهره می‌بردم. وی ادامه داد: ایشان همچنان در نوشتن کتاب مجاهد در راه خدا است و امیدوارم جامعه اسلامی از نوشته‌های ایشان بهره […]

در راستای ارتقای کیفیت دانشگاه آزاد برای زدن حرف اول در آموزش عالی تلاش می کنیم

 

 

صفیرگیلان، علی‌اکبر ولایتی امروز در دیدار با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان اظهار کرد: بنده از دوره دبیرستان از مطالب آیت‌الله قربانی در مجله مکتب اسلام بهره می‌بردم.

وی ادامه داد: ایشان همچنان در نوشتن کتاب مجاهد در راه خدا است و امیدوارم جامعه اسلامی از نوشته‌های ایشان بهره لازم را ببرد.

ولایتی به خستگی ناپذیری آیت‌الله قربانی در نوشتن اشاره کرد و افزود: آیت‌الله قربانی کتاب «تمدن اسلامی» را تالیف کرد و در این زمینه پیشگام است.

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به تحصیل یک‌ میلیون و ۴۰۰ هزار دانشجو در این دانشگاه، تصریح کرد: دانشگاه آزاد بزرگترین دانشگاه حضوری جهان محسوب می‌شود و در راستای ارتقای کیفیت این دانشگاه تلاش می‌کنیم تا حرف نخست را در آموزش عالی داشته باشد.

ولایتی، به عنایت ویژه مقام معظم رهبری به دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: اکنون دانشگاه آزاد اسلامی دوره جدیدی را آغاز کرده و انتصاب مسئولان جدید مقدمه‌ای در راستای تحول مثبت در این دانشگاه است.

وی گیلان را مهد تمدن شیعه خواند و بیان کرد: گیلان مهد دوستی و پیروی از اهل بیت(ع) بوده و در این راستا آل ‌بویه از منطقه گیلان بغداد را فتح کردند و مدت ۱۱۳ سال این شهر مهد تمدن شیعه بود؛ ضمن اینکه شیخ زاهد گیلانی نیز پایه‌گذار سلسله صفویه می باشد.

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان نیز در این دیدار، با اشاره به اینکه افراد فرهیخته بسیاری در گیلان تربیت شدند اظهار کرد: کوشیار دیلمی، سلار دیلمی و… از دانشمندان گیلان و منطقه دیلمان هستند.

وی به پیشگامی گیلان در تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور دارای اثرات خوبی بوده و از استادان خوبی بهره‌مند است.

امام جمعه رشت، با اشاره به دیدار با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در آخرین سفرشان به گیلان، یادآور شد: به آیت‌الله هاشمی بیان کردم دانشگاه آزاد اسلامی جولانگاه سکولارها شده است.

آیت‌الله قربانی، حضور ولایتی به دانشگاه آزاد را نویدبخش ساماندهی اوضاع این دانشگاه دانست و تصریح کرد: امیدوارم اوضاع دانشگاه آزاد اسلامی با حضور آقای ولایتی و فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه ساماندهی شود.

وی با بیان اینکه عده‌ای از استادان سکولار در دانشگاه آزاد اسلامی آبروی اسلامیت دانشگاه آزاد را بردند، متذکر شد: دانشگاه آزاد باید جایگاه خود را حفظ کند و امیدوارم با تحولی که در این دانشگاه ایجاد شده، بتواند به جایگاه اصلی خود برسد./ایسنا

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد