به گزارش اختصاصی پایگاه خبری صفیر گیلان؛این روزها که مراسم تودیع و معارفه رواسای ادارات در برخی شهرستانها چه اشکارا و چه بدون حضور رسانه ها انجام می شود و این پایگاه خبری در حد توان خود انها را گزارش کرده و با توجه به نزدیکی به انتخابات از چندی پیش تغییرات در سطوح فرمانداری […]

به گزارش اختصاصی پایگاه خبری صفیر گیلان؛این روزها که مراسم تودیع و معارفه رواسای ادارات در برخی شهرستانها چه اشکارا و چه بدون حضور رسانه ها انجام می شود و این پایگاه خبری در حد توان خود انها را گزارش کرده و با توجه به نزدیکی به انتخابات از چندی پیش تغییرات در سطوح فرمانداری های استان گیلان آغاز شد  و شهرستان فومن نیز در این راستا قرار داشت.

سیروس شفقی فرماندار سابق آستارا به عنوان فرماندار شهرستان رشت معارفه شد و سیدعیسی مهدوی نیز به شهرستان تالش رفت و جایگزین فتح الهی در این سمت شد.

حالا در جدیدترین تغییرات علی فتح الهی فرماندار سابق تالش به عنوان سرپرست جایگزین اسماعیل پور در فرمانداری صومعه سرا خواهد شد و فرماندار کنونی صومعه سرا نیز سرپرست فرمانداری فومن میشود.

گفتنی است احکام توسط استاندار گیلان صادر شده است و مراسم تودیع و معارفه فرماندار صومعه سرا ساعت ١۶ و تودیع و معارفه فرماندار فومن ساعت ١٨ فردا برگزار می شود.

حال باید به انتظار بود تا ببینیم این تغییرات در فرمانداریها  ادامه خواهد داشت یا نه!!!!!