امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 46923
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲ | 29 بازدید | ارسال توسط :
مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان خبر داد،

دستگاههای رمز ارز دیجیتال غیر مجاز بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان به صنعت برق خسارت وارد کردند

محمد اسماعیل هنرمند گفت : با همکاری نیروی انتظامی و مراجع قضایی روز گذشته درشهرستانهای رشت ،رودسر ،فومن و تالش تعداد ۱۲۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز کشف و جمع آوری شد وافراد متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند .

دستگاههای رمز ارز دیجیتال غیر مجاز بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان به صنعت برق خسارت وارد کردند

به گزارش صفیر گیلان،مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان با تاکیدبرتداوم جمع آوری دستگاههای استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز افزود: با همکاری نیروی انتظامی و مراجع قضایی روز گذشته ( ۸تیر ماه )درشهرستانهای رشت ،رودسر ،فومن و تالش  تعداد ۱۲۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز کشف و جمع آوری وافراد متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند .

وی اضافه کرد:براساس پایش میزان و نحوه مصرف برق مشترکان و همچنین بازدیدهای دوره ای گروه های تست و بازرسی انشعابات برق، در راستای کاهش پیک بار شبکه و جلوگیری از خاموشی ،سایر مشترکین و همچنین مبارزه با انشعابات غیرمجاز، همچنان در استان گیلان تداوم دارد.

مدیرعامل توزیع برق گیلان تصریح کرد: با تشکیل کمیته جمع آوری مراکز غیر مجاز رمز ارز در استان با حضور دستگاههای اجرایی، قضایی و امنیتی تا کنون، قریب به ۵۲۰۰ هزار دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز در گیلان شناسایی شده است که بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان به صنعت برق خسارت وارد کرده اند..

هنرمند افزود: شهروندان میتوانند در صورت مشاهده دستگاه های رمز ارز غیرمجاز مراتب را به شماره ۱۲۱ اطلاع رسانی نموده تا از این طریق  با شناسایی و جمع آوری این مراکز غیر مجاز به پایداری بیشتر شبکه برق بویژه در ایام تابستان کمک نمایند .

وی درپایان یادآورشد : افرادی که مراکز غیرمجاز رمز ارز را معرفی کنند، حداکثر تا ۲۰ میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد و البته نام این افراد محرمانه خواهد ماند.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد