امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 1124
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : 15 دی 1395 - 15:13 | 2199 بازدید | ارسال توسط :

دعوت از استاد رقص از بلاد کفر برای تربیت رقاص یا رقاصه‌ها توجیه پذیر نیست

به گزارش صفیر گیلان،رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با انتقاد از دعوت از یکی از مدرسان رقص کشورهای غربی در رشت گفت: دعوت از استاد رقص در رشت توجیه‌پذیر نبوده و این شهر با تقدیم صدها شهید محل آموزش رقاصه‌ها نیست. سردار نظرعلی علیزاده  با اشاره به مبارزه فرزندان شجاع و انقلابی ملت ایران در […]

دعوت از استاد رقص از بلاد کفر برای تربیت رقاص یا رقاصه‌ها توجیه پذیر نیست

به گزارش صفیر گیلان،رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با انتقاد از دعوت از یکی از مدرسان رقص کشورهای غربی در رشت گفت: دعوت از استاد رقص در رشت توجیه‌پذیر نبوده و این شهر با تقدیم صدها شهید محل آموزش رقاصه‌ها نیست.

سردار نظرعلی علیزاده  با اشاره به مبارزه فرزندان شجاع و انقلابی ملت ایران در جهان اسلام اظهار کرد: سربازان ولایت با حضور مستشاری الهام‌بخش مبارزه با استکبار جهانی و نجات‌بخش انسان‌ها و مستضعفان جهان از فساد و بی‌بندوباری هستند.

وی با انتقاد از دعوت از یکی از مدرسان رقص از کشورهای غربی توسط شهرداری رشت، بیان کرد: دعوت از استاد رقص از بلاد کفر برای تربیت رقاص یا رقاصه‌ها با کدام توجیه انجام شده است.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان، خواستار برخورد شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت با موضوع مذکور شد و تصریح کرد: شهر رشت با تقدیم صدها شهید محل آموزش رقاصه‌ها نیست.

علیزاده به توجیه برگزارکنندگان کارگاه خلاقیت بازیگری مبنی بر اخذ مجوز از فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و افزود: اگر موضوع مذکور صحیح باشد، این پرسش مطرح می‌شود آیا فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی محل آموزش رقاصه‌ها است.

وی با تأکید بر برخورد علما، ائمه جمعه و جماعت گیلان در مورد موضوع مذکور، گفت: از علمای بزرگوار انتظار می‌رود با این گونه پدیده‌های شوم برخورد کنند./فارس

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد