صفیرگیلان/نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان تثبیت نرخ اجناس به‌ویژه کالاهای اساسی و ضروری را خواسته جدی مردم دانست و گفت: دولت محترم در کنار تلاش برای تحقق شعار سال، برای تثبیت قیمت‌ها نیز تلاش کنند و اجازه ندهند بازار متلاطم شود.

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی در خطبه‌های عید سعید فطر با اشاره به صفات متقیان در نهج‌البلاغه اظهار کرد: متقیان، اهل فضیلت و همیشه مورد توجه فرشتگان الهی و خداوند متعال هستند؛ آنان که یک ماه با روزه‌داری و بهره‌مندی از برکات ماه مبارک رمضان برای رسیدن به این فضیلت تلاش کردند باید این اهلِ فضیلت بودن را در خود حفظ کنند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان ضمن قدردانی از تلاش‌های موثر دولت در زمینه‌های مختلف، تثبیت نرخ اجناس به‌ویژه کالاهای اساسی و ضروری را خواسته جدی مردم دانست و بیان کرد: دولت محترم در کنار تلاش برای تحقق شعار سال، برای تثبیت قیمت‌ها نیز تلاش کنند و اجازه ندهند بازار متلاطم شود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه همه مسئولان باید خود را وقفِ این مردم خوب کنند افزود: امیدواریم تا پایانِ این دوره از دولت شاهد تثبیت قیمت‌ اجناس و کالاها باشیم.

وی با اشاره به روایاتی درباره فروش‌ ابزار جنگی به دشمنانِ دین و مسلمانان افزود: هرچیزی که منجر به تقویت دشمنانِ اسلام شود جنایت بزرگی است؛ کشورهای عربستان، ترکیه، امارات، مصر، بحرین، مغرب و سودان از جمله کشورهای اسلامی هستند که متاسفانه هنوز صادرات خود را به رژیم جنایتکار اسراییل قطع نکرده‌اند از طرفی با فشار مردم ترکیه، تازه این کشور تصمیم گرفته‌ که ۴۰ قلم از کالاهای خود را نفرستند